Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom elmúlt 8 hónapos és...

A lányom elmúlt 8 hónapos és még csak 2 foga van kinn ez gond?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom felvágva mesélte, hogy a fiának már 4 hónaposan kibujt 2 foga és azóta hogy 9 hónapos 8 foga van. Én meg mondtam hogy nekünk csak 2 van de nagyon bevan durranva mindenhol.

2016. nov. 2. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen jó és átlagos a 2 fog 8 hósan. Valaki foggal születik, más babának meg csak 1 évesen bújik ki az első. Ez nem verseny.
2016. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia egyáltalán nem gond a 4 hónapos az jó korai. Lányomnak 10 hósan volt az első foga. :-)
2016. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mégis úgy mondta mintha mi le lennénk maradva. Aztán jött azzal is hogy szopik még a lányod?

Mondtam neki hogy nem mert nem volt elég tejem és nem volt elég zsiros neki.

Akkor megint az a megvető tekintet és mondta az övé csak a cici-cici-cici.

Mondtam neki hogy jó örülök neki, de nem kell ereztetni velem hogy rossz vagyok emiatt, mert amúgy nagyon kiegyensúlyozott baba.

2016. nov. 2. 10:46
 4/15 anonim ***** válasza:

Egyik lányomnak 8,5 hónaposan bújt ki az alsó két metsző, és 14 hónapos koráig nem is jött több. :D


Miért lenne gond?

Ez nem verseny. (Ez sem az...)

2016. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi 1 véletlen félig hasznosat nyomtam,pedig a zöld kezet akartam.
2016. nov. 2. 10:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? A fiam majdnem 9 hónapos, nem úgy tűnik hogy valaha is lesz foga! A lányomnak az első az első szülinapja előtt pár nappal tört át...

Addig sem harapnak :D

2016. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem csipem egyebként őket. Nagyon azt hiszik hogy ők találták fel a spanyol viaszt.
2016. nov. 2. 10:49
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem gond, majd kinő, benn nem marad. Nekem is volt egy ismerősöm, állandóan felvágott a lányával hogy mindent milyen hamar csinált. De tényleg az az igazi rosszindulat, lenézés sütött mindig belőle. Aztán a lány épphogy 16 évesen terhes lett.. eszembe jutott hogy megkérdezem tőle mennyire büszke most hogy a lánya még ezt is sokkal hamarabb csinálta mint mások. Végül nem mondtam semmit.

Ez tényleg nem verseny, mint ahogy semmi más sem a gyerek fejlődésében.

2016. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A fiamnak 10 hónapos jött ki az első foga, aztàn még 5. De egy évesen is csak 6 foga volt.


Lànyom most 7hónapos és az első foga tegnap jött ki. Mellette màr làtszik a màsik,de neki sem lesz max 6foga egy évesen szerintem.


Olyan viszont nincs hogy nem elég zsìros neki az anyatej. (Ha lesz még gyereked el ne hidd az ilyen baromsàgokat)

Az hogy nem cicizik megint nem vilàgraszóló katasztrófa.

2016. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak 7 hónaposan jött ki az alsò kettő, most 10 hónapos, nyoma sincs, hogy jönni akarna még
2016. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!