Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ekcémás a gyereke, mi...

Akinek ekcémás a gyereke, mi vált be?

Figyelt kérdés
Barmilyen krém, gyógynövény, alternatíva érdekel.
2016. nov. 2. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a Sanatopic nevű krém vált be, recept nélkül kapható gyógyszertárban. Az ára sem vészes, és nagy kiszerelés.
2016. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Száraz ekcèmára, a Bepanthen Baby(ez nekem is nagyon jó volt), a friss vörös kiütèsekre kevert gyógyszertári.

Èn magamon már mindent kipróbáltam, ezek váltak be, súlyos ekcèmára. Semmilyen alternatív gyógymód nem használt, max ha száraz, a körömvirág.

2016. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Natúr, finomítatlan sheavaj, semmi más nem vált be.
2016. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős?

Ki kell deríteni az okát.

Vagy valami kontakt allergia, vagy leggyakrabban ételallergia.

Szoptatod? Simán lehet hogy van valami az étrendedben és az okozza.

De ha tápszeres, akkor is lehet, vagy a szentjánoskenyérmagra is sokan allergiásak stb.

Van, akinek a VIgantol-tól jön ki.


Ha már hozzátáplálod, akkor is lehet valami étel.


Sok oka lehet, meg kell találni.


Persze jók a krémek, de az mindig csak tüneti kezelés.

2016. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eucerines fürdető és testápoló száraz viszkető bőrre. 2 gyógyszertári kevert, és a sima drogeriákban kaphatóak nem váltak be, ettől már reggelre látványosan javult, már szinte nem is jön elő, bár ez inkább attól lehet, hogy kezdi kinőni.
2016. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1 éves, már sok mindent eszik. Eddig nem jelentkezett Nála semmilyen etelallergiara utaló jel. Mióta vannak rajta ezek az ekcémás foltok, nem kap semmi tojás, Ill. tejtartalmu ételt. (nem mintha eddig sokat kapott volna, csak most pl semmi tészta, vagy joghurt, ilyesmi)

Tudom okozhatja barmi, el is szeretnem vinni allergia tesztre, csak az allitolag ilyen kicsi gyereknel nem mutat pontos eredményt.

2016. nov. 2. 15:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Vezessetek táplálkozási-tüneti naplót, csak azzal lehet kideríteni.

A tej-tojás allergiával az a nehéz, hogy a tünetek nem mindig azonnal a fogyasztáskor jönnek, sokszor csak ha telítődik a szetvezet, és az ekcéma elhúzódó tünet, idő is kell, mire ezek kiürülnek.

Nem tudom kimindent eszik, de a tejszármazékokat is kerülni kell ( kekszek, pékáru, hús, leveskocka, levesgyöngy, margarin, felvágottak stb, nagyon sok mindenben van.)

És a szója kerül€se is célszerű lehet, mert az nagyon gyakran társul ezekhez.

Ha segítség kell, ajánlom a face csoportot, én még 7 év diétáztatás után is sok ötletet kapok napi szinten.

2016. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdető és ekcéma krém, amit a bőrgyógyász írt fel.
2016. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Vettünk Sanatopic krémet, remélem nekünk is segít!

#7 jó ötlet a napló vezetése. Én is arra gondolok, hogy telitodott a szervezete valamitől. Megirnad esetleg a face csopi nevét?

2016. nov. 2. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Vannak fájlok, receptek dögivel, kész áruk listája, mit hol lehet beszerezni stb.


És ha kérdésed van, mindig van, aki kedvesen válaszol.


Admintól kell kérni tagságot, mert zárt a csoport.

2016. nov. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!