Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam 8 hónapos és mindig...

A fiam 8 hónapos és mindig állna de még nem bir csak lábujjhegyen az normális?

Figyelt kérdés

Vagy autista lesz?

Szépen mászik,már majdnem ül, térdepelve támaszkodik a kiságyba. Nagyon szeretne már állni többet látnj a vilagból.

28-án volt 8 hónapos egyébként.


2016. nov. 5. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne lenne normális? Próbálkozik, gyakorol, majd sikerül neki. Az is normális lenne, ha még csak forogna. Azt meg aztán főleg nem értem, hogy autista miért lenne?!
2016. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt a bogarat ültették a fülembe hogy az autisták nagy része általában lábujj hegyen áll.
2016. nov. 5. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha még ülni sem tud akkor hogy áll.Miért álltatod. Azért lábújjhegyezik,mert még nem tud állni.
2016. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as, hülye kérdés. Vannak babák, akik állásból ülnek le először. És ez nem kóros.


Kérdező! Mindig pipiskedik vagy csak időnként? Ha csak időnként, nem gond. Ha állandóan és egyáltalán nem helyezi rá a súlyát, érdemes lehet megnézetni.


(és persze hogy nem kéne még itt tartania, de attól még itt tart. Isnerek egészséges 4hónapost, aki már feláll. A fiam meg csak 13 hónaposan - izomtónuszavaros)

2016. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Én kis koromban csak lábujjhegyen jártam pár hónapig,aztán tanultam meg rendesen. Nem vagyok autista ;)
2016. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy álljon.

Nem eröltetem.

Amúgy felig ül tehát nem teljesen egyenesen ennyi hijja van, hanem oda tamaszkodik az ágy széléhez várok meg figyelem le ne boruljon és elkezd sirni vagy üvölteni torka szakadtából. Először letettem gondoltam elfáradt es nem birja a keze de nem hanem azért mert ő állni szeretne és a testvérével egy szintbe lenni.

2016. nov. 5. 19:14
 7/7 A kérdező kommentje:

Tesóm se járt máshogy fél évig csak lábujjhegyen. Akkor iratták be balettre. Utána már nem akart úgy járni.

Mindig úgy áll. Már letettem a lábát érezze úgy könnyebb de még látom hogy stabilabbnak érzi ha lábujjhegyen áll.

Amúgy nagyon ügyes fiú, kis figyelmes, követi a játékokat, mászik, mondja hogy mamamamamamama ezekből mondjuk nem gondolok arra autista sőt inkább hogy hamar csinálja a dolgokat.

Nagyon szeretné azt csinálni mint a testvére. Ő csak kiszalad aztán vissza mire szegény kimászik már a tesója benn van és akkor elkezd keservesen sirni.

Nagyon motiválja a tesója, mert a nagy ennél lustább volt. Meg is jegyezték nekem hogy háát már tudnia kéne....

2016. nov. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!