Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt a babának, ha napi háromsz...

Árt a babának, ha napi háromszor egy órán át a porszívót hallgatja?

Figyelt kérdés
Ettől szokott elaludni

2016. nov. 5. 23:01
 1/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
70%

Nem tudom, mennyire árt vagy nem árt, de hülye egy szokás. Ha már rászoktattam, igyekeznék róla mielőbb leszoktatni. Mondjuk ha nem egy spéci több százezer forintos masina, akkor valamennyi port visszabocsát a levegőbe, már ezért sem feltétlenül egészséges napi 3 órán keresztül.

Zavarhatja a család többi tagját, ha társasház, a lakókat is, ha mondjuk hajnalban csak erre tudod visszaaltatni. Szóval szerintem valami más altatási módszerhez kellene folyamodni.

2016. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy is.

Feher zaj / white noise keress ra a Youtube- on.

Viszont max 20 percig menjen miutan elaludt.

2016. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Rendszeresen napi 3 óra zúgás? Nem, nem egészséges.
2016. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban fehér zajnak is hívják. A lányom 3 hónapos volt mikor csak erre aludt el. Mondjuk sokáig nem ment. Hamar le is szoktunk róla. Ellenben mai napig fehér zajra alszik el (nem mindig) DE van ennél egy csendesebb verzió is. Én a google play-ről töltöttem le egy alkalmazást ami baby sleep sound a neve. Ebben van porszívotól kezdve,autóhang,hajszárító,eső stb..

Ez halkabb és kevésbé egészségkárosító! (igaza van az egyik hozzászólonak a porszívóval kapcsiban! Rengeteg por jön ki belőle) mi nekünk azt mondák be se lehetne kapcsolni lakáson belül(olyan volt a p.szívónk) Hát váltottunk is. Azóta Lux takarítórendszerünk van!

De mondom próbáljátok ki ezt az alkalmazást ami amúgy teljesen ingyen letölthető!

2016. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

én is használom a youtubeon, mondjuk nem ezen alszik, inkább akkor kapcsoljuk be amikor nincs más ötletem már, ezen megnyugszik és eel is alszik :)

nem hiszem, hogy árt, d tényleg ne végig hallgattasd vele, hanem mikor elaludt akkor kapcsold ki

2016. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meghagytam végső esetnek amikor rákezdett az álmos sírásra pár naponta 10 perc volt. A túl sok nem jó. Nem egészséges. Próbálj kicsit halkabb fehér zajt találni altatáshoz!
2016. nov. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Ku..a sok lesz a villanyszámlád a napi 3x1 órás porszivoztástól.

De ha birod akkor csináld. Sztem eleg lenne a tv is fehérzajnak, de te tudod. Nálunk az megy én nézem a kicsi a monoton hangra alszik el.

2016. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagnam ki a porszivot fel ora utan...baromi zavaro, egeszsegtelen.
2016. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!