Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű lesz a babánk szeme?

Milyen színű lesz a babánk szeme?

Figyelt kérdés
Nekem a közeli családból mamák, papák (sajnos már nem mindenki él:() mindenkinek kék volt a szeme. Anyukámnak és apukámnak is. Illetve nekem is:) Páromnál kicsit más a helyzet. Az anyukája hófehér, kék szem. Apukája barnabőrű barna szem(apja ágáról mindenki) párom egyik tesója: hófehérbőr majdnem tejfől haj. Másik tesója: hófehér bőr iszonyú szőke haj, fekete szem(ők inkább az anyukájukra ütöttek. Párom: barna szem, kreol bőr, szőkés barnás haj:) szerintetek a babánk, hogy fog kinézni?:) ennyire kíváncsi még sose voltam.
2016. nov. 6. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elet fontos kerdesei.

Kek?

2016. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem fontos:)
2016. nov. 6. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd kiderul.


[link]


( erre ugyanugy rakereshetsz a neten mint en )

2016. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50% esély van a kék szemre, a bőr-hajszín nem tudom hogy öröklődik.
2016. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az öröklődés csalfa egy dolog, megvannak a dominanciák, aztán lesz ami lesz. Tippelni persze lehet, mint a lottón, ha kicsit nagyobb eséllyel is, de sok értelme nincs.

Magam részéről van mindenféle a családban, de mindenki világos hajú, szemszínben sincs sötét, maximum zöldes-barna. Én magam kék szemű vagyok és gesztenyebarna. Apai részről írd és mondd, mindenki szőke, világító kék szemű (sakndináv származás oka), néhol egy kis vöröses beütés. 2 gyerkőcünk van. A nagyobbik tejfölszőke (már annyira nem fog sötétedni neki, lévén 17 éves) és barna szemű, de olyan igazi, csokoládébarna, a kisebb pedig fekete (éjfekete, mintha valami keleti beütése lenne) szögenyenes hajú és zöld szemű. De az bizony fűzöld. Hófehér bőrrel kombinálva. Nem igazán vagyok aktív a közösségi hálókon, de ha egy szökőévben egyszer képet teszek fel a FB-ra, kapom az osztást, hogy elég szép az a gyerek a'la natúr, minek szerkesztem a képet. Irreális "színei" vannak, a szemét meg már-már pofátlan módon bámulják nyilvánosan is, rendre rákérdeznek, hogy a sajátja-e. Nyilván kontaklencsézem a 8 éves gyereket, hogy pipecül nézzen ki, vagyok olyan elvetemült. Tehát érted a dolgot? És nem, egyik sem a postás gyereke, abnormális módon hasonlítanak az apjukra, a klónjaik, csak azért nem kételkednek az anyában, mert mégis én szültem őket, apai jelenléttel, így Ő igazolhat:D Kíváncsi vagy persze, de elsülhet bárhogy, bár valóban a dominánsabban öröklődő színek miatt, tippelni lehet. Akkor játszom Veled és megteszem a tippem, szerintem szőke lesz, korral talán kicsit sötétedik majd neki, és barna lesz a szeme. Boldog babavárást, komplikáció-mentes, könnyű szülést és sok egészséget kívánok!

2016. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet akàr vörös is szürke szemmel.

A barna szem a valószìnűbb.

2016. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem a barna szem a valószínűbb!

50 % kék, 50% barna.

2016. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!