Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kisfiamnak 2 napja a...

9 hetes kisfiamnak 2 napja a szaja korul szurkes zoldes szinu nem latszik olyan erossen de eszreveheto. Mitol lehet ez? Szukseges orvoshoz fordulni vele? Aggodom

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hm, oxigenhianyra utalhat, vidd el orvoshoz. Nem biztos, hogy baj, de egy veroxigen szint ellenorzes nem art.
2016. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet.Lehet, hogy egyszerüen fázik, vagy csak vèkony a kis bőre azon a részen.De jelenthet nagyobb problèma jele is pl. szív vagy keringési probléma.Mindenképpen meg kell mutatni dokinak.Az én kisfiamnak kèkesszürke volt a szája körül, megvizsgálta a doki, de azt mondta, hogy nála nincs semmi probléma.Szóval nem kell túlaggódni, de egy utat az orvoshoz megér a dolog.
2016. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
holnapig raer meg a dolog? Mert ma csak az ugyelet van . Vagy nemszabad varni vele? Interneten semmit nemtslaltam rola sajnos
2016. nov. 6. 17:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.A második mondatom kicsit értelmetlen, azt akartam írni, hogy lehet nagyobb probléma jele is.
2016. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Holnapig raer, hacsak nem most jott elo nagy hirtelen )

Elso vagyok ( diplomas apolo )

2016. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem holnapig ráér, lehet nagyobb bajt csinálsz azzal ha beviszed az ügyeletre és ott elkap valamit.
2016. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tegnap este jott elo elosszor ma napkozbe nem lattam es most delutan megint lattam rajta . Probalok kepet csattolni rola. [link]
2016. nov. 6. 17:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez oxigenhianytol ilyen valoszinuleg, de ha nem fullad vagy ilyesmi holnap raertek elmenni. A korme milyen ? Az nem kek ?
2016. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A korme keze nem olyan . Koszonom szepen a valaszokat kicsit megnyugodtam akkor holnap megmutatom az orvosnak
2016. nov. 6. 17:32
 10/14 anonim ***** válasza:
esetleg nincs valami kék az ágyában ami megfoghatta? nekem is volt ilyesmi a frász jött rám, a védőnőt is felhívtam, a családomat is hogy okosodjak mikor vagy 2 óra idegeskedés után mentem az ágyához ahol a fehér textil pelus is kékes színű volt.. és akkor láttam hogy a lepedője engedi a színt és attól lett kék a szája körül. bár neki csak az egyik oldalon volt kékes.
2016. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!