Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melinda Abigél és Vivien...

Melinda Abigél és Vivien Fanni nevek hogy tetszenek? Ti milyen neveket adnátok ikerlányoknak ha 2 nevet akarnátok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 11. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Tetszik, de ha ezekből kéne választanom inkább összekeverném a kettőt és Vivien Abigél lenne. Én még szeretnék kihúzni egy pár évet, de ha oda kerül a sor, én valami érdekes egzotikus esetleg nem magyar nevet adnék a gyerekemnek.
2016. nov. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nekem ezek közönséges nevek, bár én amúgy is a ritkább nevek híve vagyok. Kivéve a Lili és a Veronika. Ezeket imádom. A ritka nevek közül nagy kedvencem az Ilze. :) A Kitti, Bella nevek is tetszenek.
2016. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz döntés. Nekem már van két lányom, Lilien és Izabell,igy ezek kiesnek.

Harmadiknak is inkább majd lányt szeretnénk. Henriett,Eliza,Lea vannak tervbe. Nekem még tetszik,páromnak nem az Olívia,Auróra,Emília.

Szóval ezek közül lenne kombinálva.

2016. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Vivien tetszik. Melinda manapság már ritka, vállalható. A másik kettő nem tetszik.


Ha ikerlányaim lennének, akkor Patrícia és Vivien lennének.

2016. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Külön sem tetszenek
2016. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
A Vivienen kívül mind tetszik. :) Lehet, hogy ez is csak személyes érintettség miatt.
2016. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Abigel tetszik csak.
2016. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

A Melinda Abigél szebb.

Én Juliannát és Dorinát adnék.

2016. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

A Melinda Abigél nagyon szép.

A Vivien Fanni nekem túl közönséges és felnőttnek nem tudom elképzelni.

2016. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Nekem a Vivien volt évekig a kedvenc nevem. Az Abigéllel az van, hogy ismerek egy édes, gyönyörű kislányt, akit így hívnak. Előtte nem tetszett, most már igen :D


a Fanni sztem nem annyira szerencsés a becenév beütése miatt. a Melinda elég semleges.

2016. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!