Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babám fogzik. Ez...

11 hónapos babám fogzik. Ez lehet a fogzás miatt?

Figyelt kérdés

Jön neki a felső foga. Az éjjel lázas volt ezért ma reggel orvoshoz vittem. Azt mondta tüszösmandulsgyulladása van és írt fel neki zinnatot. Abból az első adagot bevette de most az estinél öklendezni kezdett majd kihányta.

Kérdéseim:

- 38 és 38,5 magas láznak számít e (levont érték)

- holnapig lesz e baja ha nem vette be a zinnatot?

- összefügghet a fogzassal a betegség?

- kb mennyi idő mire túl van rajta?

- nálatok volt e hasonló ?


Pánikolok !!!!! :(


Olyan nyűgös,alig eszik. Csak cici kell neki.


Nyugtassatok meg légyszi!


2016. nov. 14. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

39-40 a magas láz, de ha rossz a közérzete, a 38 is megviseli és csillapítani kell.

Pótolni kell a kihányt gyógyszert. Antibiotikumkúrát sose hagyunk félbe, mert úgy többet árt, mint használ.

Olyan értelemben függ össze, hogy a fogzás miatt mindent a szájába vesz, könnyebben elkap bármit + a gyulladt ínyről a garatra csorgó bacis váladék okozhat felső légúti problémát - lásd mandulagyuszi.

2016. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha az összes zinnatot kihányta lehet kéne pótolni.

ha cicizik az nem baj, próbáljon úgy elaludni. te látod áttörte-e az ínyét a fog, így látatlanban nem tudom, mert voltak amikor fájt neki, de abbamaradt. de az áttörés kb. 1 nap, utána már nem volt vészes nekünk.

2016. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahogy kentem az inyét dentinoxszal éreztem h forró az inye.

Szerintem hamarosan át töri.

A hányás a gyógyszer miatt volt mert kesere. Holnap iratok neki másikat. Addig gondolom nem lesz baja

2016. nov. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!