Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem éhezik? Ugye sirna a...

Ugye nem éhezik? Ugye sirna a 20 hetes babám, ha éhes lenne?

Figyelt kérdés

Ma kivételesen megmértem, hogy mennyit evett, mert kiváncsi voltam.(bár ne tettem volna). Egyszeri szopira evett 155g-ot. Ezzel nem is lenne baj,de ő egy nap max 5 ször eszik. Átaludja az éjszakát és soha nem sir hogy éhes, de ennek ellenére én kitartóan etetem 3 óránként. 6900g tehát ennél joval többet kellene ennie a számitás szerint(kg x 150ml).Hizni már három hete keveset hizik, de a doki szerint nem baj mert már duplázta a sulyát.

Bocsi kicsit hosszura sikrült.. Ugye sirna, ha éhes lenne?? Ugye nem éhezik??


2010. ápr. 29. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elmélettel ne foglalkozz! Ha gyarapodik a baba, akkor minden rendben van. Mi se ettük meg soha az előírtat, és nem is találkoztam olyan babával aki megette volna.Én mindennap kb. ugyanakkor mérem meg, így nagyjából lá
2010. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tom hogyan fejlődik. :)
2010. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem evett annyit, amennyit "kéne", és nem is duplázta meg a súlyát, volt olyan hónap, amikor nem is hízott, kb. 4 hósan. Csak anyatejes volt. Én idegeksedtem, de nem kellett volna, így utólag belátom.Sírna, ha éhes lenne. Amúgy most is nagyon keveset eszik a babám, most 1.5 éves
2010. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi! Te sem eszel mindennap ugyanannyit! Van, amikor kifejezettem kívánod a kaját és van (mondjuk nagy melegben), amikor meg kevesebbet eszel. Így vannak ezzel a Törpéink is. A Fiamnál megfigyeltem egyébként, hogy ha front jön, ha a foga jön, akkor nincs jó étvágya.

Tessék megnyugodni, helyreáll a rend, csak türelem!

2010. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha éhes lenne,azt meghallanád.az én fiam nem alussza át az éjszakát,10 dekát hízik hetente,még nem duplázta meg a súlyát,mégis a doki néni azt mondta,ilyen idősen már csak 4 óránként adjak neki enni.én soha nem mértem,mennyit eszik,ha másfél óránként volt éhes,úgy adtam neki.doki nénink azt mondta,hogy a 10 deka hízás is jó,mert az az alsó határa,úgy látszik,ő ennyit hízik és elég neki.egyébként 5 hónapos a fiam.
2010. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam az előírásnak kb. a 60-70%-át ette meg:) Szépen fejlődött, neki egyszerűen ennyi az igénye. 155 g-ot mostanában szokott megenni reggelire:) (9 hónapos), és ez is elég neki tízóraiig. Nem kell a tankönyvi adagokkal foglalkozni, a babák nem olvasnak könyvet, esznek, amennyire szükségük van. Ne aggódj!
2010. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huhh kicsit megnyugtattatok. Valószinü azért ilyedtem meg mert az én Picurom eleinte 20-25dkg-ot hizott hetente, most meg jo ha hizik 10dkg. Mondjuk igy belegondolva kicsit nyugodtabb fejjel,ha folytatná a 20 dkg-os hizásokat akkor egy kicsi bálna lenne belőle :) De mosolyog meg forog össze vissza. Mozog egész nap, nem bukik, alszik nappal is egy nagyot(2,5óra) és két kisebbet (fél-1-óra).
2010. ápr. 29. 09:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Talán az is elképzelhető, hogy a foga bántja, mert nagyon fehér az inye és rág egész nap.. Ami a közelébe kerül azt megcsócsálja. :)
2010. ápr. 29. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!