Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes a pici babánk. Evés...

1 hetes a pici babánk. Evés után nem jön böfi, csak nagyon ritkán. Álandóan nyugtalan, feszeleg, nem alszik. Az espumisan csepp sem használ se böfi, se puki téren. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt kb 3,5 hónapig. Nálunk a BioGaia csepp jött be egy rövid ideig, utána semmi. Sokat tornáztattam, meg evés közben tarts néha büfi szüneteket.

Édeskömény teát egyaltalán NE használjatok, ha esetleg valaki ezt ajánlaná, mert attól még rosszabb lett a helyzet.

2016. nov. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tarts ki. Az en babam sosem bufizett
2016. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt.kb 4 hetesen kezdtek jönni a pukik,böfik.most 7 hetes a picúrom,hasfájás még mindig van,de nem olyan borzasztó,mint ameddig nem tudott távozni a felesleges levegő
2016. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig büfizteted? Az én második gyerekemnél az első 1-2 hétben sokszor csak 15-20 perc után jött a büfi.

Szoptatós teát iszol? Én elkezdtem mind a kettőnél a Laktoherb-et, de abba is kellett hagynom, mert puffadtak tőle és fájt a pocijuk (ahogy korábban is írták, valószínűleg az édeskömény okozta). Vannak babák, akiknek pl. az anyuka által evett tejtermékek nem jól. Én az elsőnél Infacol-t használtam, az kifejezetten szeles babáknak jó (tehát amikor nem valamilyen étel miatt jön a hasfájás, hanem mondjuk mert sok levegő van a pociban).

Egyébként kitartás, ha nem találsz tuti megoldást, 3 hónap után jobb lesz magától. :)

2016. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az első nekem se nagyon böfizett, de próbálj ki más testhelyzetes böfiztetést (nézz a youtube-on videókat, azt hiszem baby burping, vagy how to burp a baby címekkel nézd meg, mit dob ki. Egyébként van, hogy "igazítani" kell a bennrekedt bubit, szóval tedd le hanyatt fél percre, aztén megint vedd fel, hátha akkor jön ki.
2016. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!