Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő de melyik?

Légzésfigyelő de melyik?

Figyelt kérdés
34 hétre született babámnak szeretnék légzésfigyelőt de olyat ami lábra vagy valamilyen más testrészére rakható.Az interneten keresgetem de nem találtam tudnátok ajánlani?

2016. nov. 17. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Pelenkára csiptethető van. Erre keress rá.

De nem ajánlom, mert amint rászokik a gyerek a hason alvásra, onnantól semmire nem jó. Utazás, mászkálás és út közben pedig szintúgy nem jó, hiába mobilabb mint a matrac alá helyezhető, ugyanis a te, vagy a babakocsi mozgását is légzésnek fogja érzékelni. Ráadásul macerás rá öltöztetni a gyereket, meg levenni róla.


Lábra meg egyéb testrészre rögzíthető nincs, mert a lábon, karon nem lehet a mellkas légzőmozgását figyelni.

2016. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amit keresel, azon nem megbízhatóak, játékszerek.


Korababának különösen fontos, hogy jó minőségű légzésfigyelőt vegyél. Én a Baby Controlt tudom ajánlani, tudomásom szerint ez az egy rendelkezik orvostechnikai eszköz minősítéssel. Nekünk ilyen van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egyszer volt éles riasztásunk is 7 hetesen, pedig nekem nem korababám van.

2016. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!