Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik házimunkát végzed a...

Melyik házimunkát végzed a babád ébrenléte alatt és melyiket az alvásidejében?

Figyelt kérdés
Hogyan vonod be a feladatokba a babád? Nem unatkozik ilyenkor? Mennyi idős most?
2016. nov. 18. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

soha ne unatkozott, az önálló játék nagyon kialakult nála, ma is eljátszik magában (2 éves lett)

kb mindent mellette csináltam, de mindig csak a legszükségesebbeket, mert a kicsi volt az első és rengeteg időt elvett a szoptatás, altatás, babakocsizás(eleinte babakocsi függő volt, bölcső nem volt, ami mozogna)


kb 1,5 éves koráig csak vendéges ogadására tudtam mindent puccba vágni a gyerek kárára, és sírt is. utáltam vendégeket fogadni, de örültem is ha voltak

2016. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

*nem

*fogadására

2016. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
*mosás, vasalás, teregetés, sterilizálás, fürdőtakarítás, ilyesmik mentek alvásidőben, ha ébren tudtam lenni
2016. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Kisagyban/ jarokaban van, mig hetfo delelott porszivozok, felmosok plusz furdoszobat kitakaritom, ez heti masfel ora.


A konyhat ahogy hasznalom ugy tartom rendbe, tehat minden nap kb., ekkor az etetoszekben ul, ez kb napi 10 perc.


Mosogatogep, szaritogep van, vasalni nem vasalok.


Mikor alszik akkor en is pihenek.


17 honapos

2016. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Elozo vagyok, a fozest kihagytam, azt lehet mellette, adok egy zacsko krumplit , azt pakolgatja , vagy a fuszereket, muanyag edenyeket. 2-3 naponta fozok, ha veszelyesebb ( pl. olajban sutes ) akkor a jarokaba rakom.
2016. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
mikor alszik max fozest (zoldseghamlzas stb) vagy kerti munkat...minden mast mikor ebren vannak...zajhoz probaltam szoktatni (a kisebb most 2 honapos es gond nelkul nekiallok porszivozni ha alszik) de egy ido utan elkezdte oket zavarni a csorompoles, matatas, zajongas, es ezt meg is ertem, en se tudok zajok mellett aludnu
2016. nov. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Mikor alszik akkor portörlés, felmosás, fürdőszoba takarítás. A többit mikor ébren van. Magától kezdte el be-ki pakolni a ruhákat a mosógépbe, adogatja mikor terítem ki, miután már letörölgettem, szokott ő is. 15 hónapos
2016. nov. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

8 hos.

Jol elvan a szobaban a foldon (meg eppen csak kuszik) ilyenkor olyan dolgokat csinalok amik nem hangosak,hogy halljam.pl teregetek,osszesoprok,agynemut huzok.

Ha mosogatok akkor az eteto szekben ul.kap par jatekot es eljatszik,sikongat,dumal maganak.meg persze en is magyarazok neki.

Felmosni es fozni szoktam mikor alszik.

Szerencsere ejjel alszik,igy en is ki tudom magam pihenni.

2016. nov. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mindent akkor csinàlok amikor ébren van. Délelőtt az ébredés utàn együtt bujcizunk meg jàtszok vele. Utàna alszunk egy óràt,aztàn főzök, mosok, porszìvózok,felmosok stb... Ő meg a habtapin hömbölög, aztàn megetetem és megy aludni délutàn 2 óràtkb. Ezalatt vagy fürdőt takarìtok, teregetek, ruhàt hajtogatok vagy alszom vele,attól függ milyen volt az éjszaka( fogzik pont).


De nem nagyon érdekel ha pl tele lesz a szennyeskosàr,vagy marad pàr mosatlan edény. Nem arról szól a kisbabàs időszak,hogy tipp- topp legyen az egész lakàs.

2016. nov. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Lemaradt,hogy 8 hónapos.
2016. nov. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!