Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utálja a babakocsit a 8...

Utálja a babakocsit a 8 hónapos babám, mi lehet a baj? Hogyan szerettessem meg vele?

Figyelt kérdés
8 hónapos, quinny speedy babakocsink van. Amíg a mózest használtuk jól elvolt benne. Majd nagyobb lett, egy darabig az autós hordozót raktuk rá, az sem volt gond. Aztán 6 hónapos lett, és kicseréltük a sport részre, azóta 5 perc után üvölt benne. Próbáltam a hordozót visszarakni, de már úgy sem jó neki. Közben sokat hordoztam csatos hordozóban, azt nagyon megszerette, csakhát jó lenne néha bevásárolni, és nem akarok cipekedni... Lehet a babakocsi kényelmetlen neki?

2016. nov. 19. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Valószínűleg kényelmetlen, igen. Megszerette a hordozót és inkabb abban akar lenni. Szerintem ez mar igy marad.. De hamarosan ugyis elkezd majd sétálni es akkor mar ugysem kell a kocsi :) egyébként bevásárlásnal próbáltad beültetni a bevásárlókocsi ülésébe? Lehet ott is tok jol ellenne :)
2016. nov. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 honapos a fiam, soha nem szerette a babakocsit. Parszor hasznaltuk/hasznaljuk, viszem magammal mindig a csatost, mostanaban, mintha jobban ellenne benne, neha el is alszik. Ha eddig szerette, akkor lehet, hogy nala ez csak idoszakos. Lehet kapni 10 honapos kirtol hasznalhato triciklit (gondolom azert onnantol, mert akkor mar ulni szoktak a babak, az nalunk mar megvan, bar anelkul a sportreszbe sem ajanlott beletenni ugy, ha nem fekszik.) Vettem hasznaltan egyet, mert amugy eleg draga, most azt varom, remelem, az tetszik mar neki.
2016. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 10 hónapos, 7 hónaposan kezdett mászni, azóta csak extra gyors sétákat tudunk tenni, mert utál egy helyben ücsörögni. Nem lehet hogy nálatok is ez a baj?
2016. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!