Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sir, nyoszog, erolkodik,...

Miert sir, nyoszog, erolkodik, nyafog szinte egesz nap a 15 hetes babam?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem ertem,mar megbolondulok tole.Szuletese ota allandoan nyafog,kolikas volt,ugy gondolom mar nem.Kiprobaltunk mindent mar,espumisan,bio gaia,colief,infacol stb.Tapszeres es anyatejes.Voltunk ultragangon,gyerekorvosnsl,gasztrosnal,ortopedian szerencsere semmi komoly,kis reflux,kap AR tapszert.Doki szerint jon a foga,kenjunk dolo gelkek kb semmit nem er,kap homeos kupot semmit nem er,alig tudom elaltatni,ha sikerul,ugyis felkel.Nurofen baby mintha jo lenne.Tobb hete egyre borzasztobb.Biztos a foga,de azert erolkodne?Es kakil,pukizik,szelcsovel is segitek,amiatt nem lehet?Megbolondulok h nem tudom mi baja es ezzel telik el a baba korszak,hogy konkretan tul eljuk a napokat.Meg a babakocsit se szereti,adamo hintank is van,piheno szek,jaroka,jatszoszonyeg,megemelt agy ha visszajonne a tej.Mar otletem sincs mit csinaljunk vele.Volt ilyen tapasztalata vkinek?Cicin is alig marad meg,regebben elaludt rajta,most meg elhuzza a fejet sokszor es sir,semmi nem jo neki.Aztan par ora nyuglodes utan mar kell neki,alszik rajta....ki erti ezt?!!?!?!

2016. nov. 20. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs jele annak, hogy meg fog jönni a havid? Lehet, hogy a tej íze változott meg és azért ilyen kis érzékeny.
2016. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam bizony puffad a fogzástól. Ha puha a hasa és nem panaszkodik rá akkor tudom, hogy 1 hónapon belül nincs új fog. 10. jön neki szóval volt alkalmam kifigyelni. A pelusban is látszik, hogy rosszul emészt. Sajnos ez van.


Dentinox egyébként jobb, a Dologel kb a semmi kategória. A dentinoxban van egy kis lidocain, alvás előtt ha jókor kenem be neki, egész könnyen elalszik.

2016. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogzastol puffad?Sok nyal miatt esetleg?A szeklete hig kicsit azt eszrevettem.Nem hiszem h meg fog jonni,azert furcsa mert van mikor egesz nal cicin akar lenni,maskor meg mint ha nyuznam ugy csinal,aztan a 6.probalkozasra bekapja es semmmi gond.Csak arra tudok gondolni hogy epp feszit az inye aztan jobb neki,kiborito ez.Nem merek lidokainos kencet adni,nehogy felre nyeljen ha lezsibbad a szaja is.
2016. nov. 20. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen puffad. Híg, zöld, néha nyálkás, akár ételdarabos a széklet. Amúgy normális ha nem jon foga. Hogy mitől én nem tudom. Valahol azt olvastam ilyenkor gyorsabb az emésztés ezért lehet nem emészt rendesen az emésztetlen kaja meg puffadást okoz. Amúgy is érzékeny pocakú kisfiú ezt kellett örökölnie szegénynek. :( de tényleg van mikor semmitől semmi baja és hosszú hetekig, volt mikor 2 hónapig ha nincs új fog. Aztán kezdődik a sok pukizás, kínlódás és 2-3 hét kb kint a foga.


Nyugodtan lehet a lidocaint, nem étkezés előtt mondjuk de nem okoz gondot!

2016. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!