Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajta overál jobb, az...

Melyik fajta overál jobb, az egy vagy a két részes (kantáros nadrág+kabát) és miért?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kisebbeknek, akik főleg babakocsiznak, az egybe a praktikusabb, gyorsabban fel-levehető, nagyobbaknak a kantáros, mert az külön is használható a nadrág nélkül csak télikabátként, ha aznap nincs annyira hideg.
2016. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tavaly télig két részes volt, nem szerette a lányom, idénre egybe overált kért és kapott, imádja, 6 éves.
2016. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 részes

1. Lehet csak kabátként hordani

2.Sokkal praktikusabb a kantár mert könnyebben lehet levenni és felvenni plusz még kényelmes is és 3 gyerekem van mindegyiküknek van és imádják

2020. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyet szeretnek ők?

Nekem 4 gyerekem van(6.fiú,5.lány2.lány1.fiú)Mindegyiküknek van mindkettő.A különt akkor szokták hordani ha megyünk valahová, mert akkor le lehet venni a kabátot és csak kantárosba vannak vagy ha olyan helyre még azt is.Egybét főleg szánkozáshoz,korcsolYázáshoz meg néha iskolába.Nem értem azokat akik azt mondják, hogy az egybét nehéz felvenni, pedig csak belebujsz, hatúl felveszed, elől felhúzod a cipzárt és kész.Kantáros+Kabátnál pedig külön kell a 2-őt.Mindenesetre én mindkettőt ajánlom.Utobban nekem jobban bejöttek az egybe részesek.

2021. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A különt le lehet mondjuk venni a boltban ráadásul a kantár miatt még le se csúszik a nadrág.

Egybét pedig könnyebb felvenni, nem csúszik föl a kabát.

Én mindkettőt imádom ráadni a gyerekeimre.A különt is szeretem és a kezeslábast is.:Ddddd

2021. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kantáros overál a leg jobb, kis fiú voltam olyanom volt, felnőttként is volt egyszínű zöld kantáros overál plusz hozzá való kabát,valóban legalább külön is lehetet hordani, bár azt nem tudom egyedi vagy más is hordta vagy szokta úgy ahogy én, mindig először a kabátot vettem fel és utána meg a overál kabátot be tűrtem és a kabátra a pántokat, pufis kabátot le nyomta a pántok a vállamnál de viszont így nem fáztam mivel a kabátot rám nyomta.
2021. aug. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!