Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mikor megvan a menstruációm mindig szexelünk a barátommal, védekezés nélkül de soha nem élvez belém. Nov. 19.-én szombat este 10 óra körül voltunk együtt és belém élvezett, nem szólt, nem volt megtervezve, nem mentem el eseményi utániért mert már egyszer sajnos kellett és nagyon rosszul voltam tőle 2 hónapig, meg így hogy menstruáltam tudtam hogy sokkal kisebb az esélye, még felül is voltam..

Aztán most pénteken el kezdett fájni a hasam, a köldök tájékán és feljebb gyomor tájékán, azóta folyamatosan fáj hol a köldöknél hol a gyomornál, mikor megnyomom akkor főleg, fekve viszont nem nagyon, van hogy el is múlik.. szombat hajnalba mikor aludtam a petefészkem szúrt nagyon.. a mellem mintha meg lenne duzzadva hőemelkedésem sincs pedig naponta mérem.

Ma teszteltem mert már nagyon ideges vagyok, negatív lett, tudom hogy nem telt le még a 2 hét, de a mai tesztek elvileg 7-8 nap után már mutatnak eredményt ez igaz ?

Be lehet képzelni a tüneteket ? Nagyon félek tőle úgy hogy egész nap stresszelek, így az iskola mellé most nagyon jó, lehet hogy terhes vagyok ?

Vagy valami fertőzést kaptam el a folyamatos menstruációs szextől? Esetleg ha beképzelem az is rátesz ?

Valaki tudna tapasztalatokat mondani ?


21 / L


2016. nov. 28. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt könnyebben el lehet kapni ezt-azt, és simán teherbe is lehet esni. Nem, nem mutatják ki olyan korán a tesztek. Én mondjuk 3 hétnél előbb nem csinálnék tesztet
2016. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

21 éves vagy és képes vagy leírni, hogy felül voltál ezért kevesebb az esély? De most komolyan?!

Igen lehetsz terhes, a mai tesztek pedig nem fogják 7-8 nap múlva kimuatatni. Nem túl valószínű, hogy már most tüneteid lennének.

Ha nagyon félsz és nem akarod, akkor kérlek szépen mondd el miért nem védekezel, főleg úgy, hogy már túl vagy egy esemény utánin?

Várom a lepontozásod és hogy nem negatív véleményt kérsz. 😒

2016. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat !

Igen már sajnos tudom, hogy hibáztam de nagyon bízok benne hogy megúszom :/

2016. nov. 28. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha most "megúszod" lesz legközelebb, mert úgy leszel vele hogy ha már kettőt "megúsztál" belefér még...


Nekem az esemény utáni kidobott pénz volt egyébként, 3 éves a lányom...

(#1)

2016. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!