Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babám csak este...

3,5 hónapos babám csak este sír vígasztalhatatlanul?

Figyelt kérdés
Este 8-óra fele kezdi el a sírást van hogy levegőt sem vesz és.ez olyan éfjélig tart napot óta ez megy védőnőt kérdeztem annyi volt a válasza hogy nem tudja majd kinövi valaki hasonló helyzetben volt? Már kezdek kikészülni rettegek az estéktől

2016. nov. 29. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Kolika. Hasfajas.

Ilyenkor novekedesi ugras is van. Nem ehes?

Anyatejes?

2016. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az előző válaszolónak van igaza,hasfájás lehet,de az orvosnak mindenképpen említsd meg.Nekünk az első babánk volt hasfájós,volt,h 1,5 órát orsított és már tűzfoltok jöttek ki a fején a sok orsítástól...Megkérdeztem a védőnőt,bevittük kórházba,m nem hittem el,h ez normális lehet...A védőnő azt mondta,h megmagyarázhatatlan,h miért késő délután és este kínozza a legtöbb gyereket a hasfájás,de ez van sajnos,majd elmúlik..Kórházban volt ultrahang 2x,mindent rendben találtak.El fog múlni,nem tart sokáig.Nálunk 4 hósan volt még 1 alkalommal,amikor a 4.hónap végén répát kóstoltattam vele,azután soha többet..Kapkodva húzza a lábát felfele?Amikor elkezdi próbáld meg a két lábát megfogni és óvatosan rányomni a hasára,h pukizzon.Ha az alsó has 2 oldalát a kezeddel benyomod és kemény,"nem enged",akkor tuti a hasa.Alkaron elaltatni is próbálhatod,h az alkarodon feküdjön,m így nyomod a hasát.Ha elalszik hasra fektesd,így jobbat fog aludni.Lehet cseppeket is adni,bár nekünk megmondom őszintén az nem hatott..Az is lehet,h tényleg éhes még.Volt amikor azt hittük hasfájás,m előtte megette az egész adag tejcsijét,aztán már kínomban mondom megpróbálom megetetni 20 perccel később és bevert még 1 adag tejcsit/lefejt anyatej/...Aztán elaludt,tehát még álmos volt...A fürdetést próbáltad ilyenkor?Ha szeret fürödni az is megoldás lehet,h tovább fürdeted,nálunk ez is segített..Nem kezdtél el neki új tápszert adni?Lehet,h hipoallergénre kellene váltani,m az is lehet,h érzékeny valamire..Hidd el elmúlik,ezt az időszakot túl kell élni(sajnos),bár tudom,h borzalom és nettó őrület az egész..Kitartás

2016. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyatejes és milumil ar tápszert kap bukos baba a lábát nem húzza fel hirtelen tör rá a sírás nehezen alszik el a karomon tűzfolt van a fején nyirokcsomók is vannak az orvos szerint majd elmulik ne foglalkozzak vele de azért aggódom remélem minden jól lesz
2016. nov. 29. 12:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 29. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányommal ugyan ez volt, egész nap semmi baja nem volt, este 8kor kezdődött a sírás és éjfélig-1ig tartott majd mint akinek semmi baja, aludt reggelig. Ő 1 hónapos volt ekkor és kb 3-4 hétig tartott az egész. Hasfájása volt egyértelműen. Kipróbáltunk több féle szert rá, az angol víz (Gripe water, de az eredeti) segített.
2016. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz nekem csak 8 hetes de hasonlo.En is most irtam egy hasonlo kerdest parral feljebb olvasd el. A cime:Mit csinalok rosszul?Bar nallunk ez a sikitos lilulos korszak mar elmulni latszik de ilyen is volt hogy valtottuk a parommal egymast de sehogy sem volt jo sem a cseppek.Szerintem csak az ido oldja meg de azert kerdezz ra mar alt. a 12. het korulre elszokott mulni.En mar szamolom a heteket!!!Egy szinten faradt anyuka!Kitartas!!
2016. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kitartás neked is
2016. nov. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!