Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél-két éves gyereknek...

Másfél-két éves gyereknek érdemes játék barkácspadot venni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az jó! Borzasztó szívesen barkácsolnak a kis szakik!
2016. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, bár most mèg valószínűleg nem fogja "rendeltetèsszerűen" használni.
2016. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Főleg ha látja apukát néha egy kicsit barkácsolni!
2016. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert a dobozra az van ìrva hogy 3-6 éveseknek
2016. nov. 29. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó lesz!
2016. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Örülnék ha esetleg valaki adna valami tippet, hogy hasonló korú kisfiú mivel játszik szívesen!
2016. nov. 29. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam autómániás. Imádja, legyen az kicsi, közepes, nagy... Esetleg autó? :) Sokféle van, szerepjátékos is (tűzoltó, rendőr, mentő, verseny), villognak, szirénáznak, nekünk van olyan tűzoltó, amibe vizet lehet tölteni és spriccel is. Ha nem autórajongó, akkor lehet pl. kis barkácsszerszámo(ka)t venni, pl. kis szerszámtáska hozzávalókkal, fúrógép (az enyémnek van egy Bosch utánzata, forog, villog, imádja), stb. Vagy - ha már szerepjátékosnál járunk - lehet orvosos készlet, főzős készlet, építőkockák (rengeteg van, lego duplo, megablocks, stb.).
2016. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is szintén imádja az autókat és órákig eljátszik velük.Gondoltam hogy most valami más kellene és ezért gondoltam egy ilyen barkácspadra csak félek hogy megveszem és nem tud vele még igazán mit kezdeni.
2016. nov. 29. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
a kétévesek igen találékonyak - nekünk volt, apjával együtt nagyon jól használták.
2016. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja még igazán kihasználni, akkor csak kipróbálja és max. elcsomagolod. Fél év múlva megint elő lehet majd venni, és akkor már játszik vele.
2016. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!