Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lábzsák vagy bundazsák? Nem...

Lábzsák vagy bundazsák? Nem tudok dönteni, leírom a helyzetet és tapasztalt anyukák válaszát várom.

Figyelt kérdés

Adott egy 13 hos baba, 2 eves meretekkel. 86 cm es 13 kg.

Van egy Abc Design Cobra babakocsink, amihez a baba pléd nem valt be.

Mit tegyek? Vegyek labzsakot hozza es overallal kiscipovel hordja?

Vagy ruhazzak be egy bundazsakra?

A bundazsakkal az a gondom, hogy abba majdnem teljesen be van bugyolalva gyerek, max az arca van kinn. Szerintetek elviselne egy ekkora baba ezt?

Mondom 2 eves meretekkel rendelkezik. Meg nem jar, csak kapaszkodva lepeget.


2016. nov. 29. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez volt tavaly. Csak mar jart is kezen fogva. Bundazsakba nem fert volna mar bele a hossz es a cipo miatt. Nalunk a labzsak valt be. Bar sokat nem hasznaltuk mert setalni akart.
2016. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen bundazsákot néztél, de a miénkből az egész felsőteste kint van.

Elméletben össze lehet ugyan húzni kapucnira a tetejét, de gyakorlatilag ülő babánál az kivitelezhetetlen. Ellenben alulról is védi, olyan mint egy szőrös üléshuzat és egy pihepuha takaró kombinációja.

A 15 hónapos kislányom a reggeli -3-ban harisnya+body+overál+csizma kombinációban ült benne. Nagyon "irigyeltem", mert közben megfagytam farmer+nagykabátban mellette.

2016. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*ja, aldis ~98 cm-s zsákunk van, a pici pedig ~83 cm 10 kg.
2016. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem egy Iglu termo bundazsákot neki. Nagyon jó meleg és csak az arca meg a nyaka volt ki. Nagy az én fiam is és nekem akkor már stabilan járt, de jó volt mert nem kellett overál elég volt egy melegítő nadrág volt hogy még harisnyát se adtam alá. Ha megtalálom belinkelem
2016. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2016. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem olyan bundazsak kellene amibe nem ugy kell bebugyolalni mint egy mumiahalozsakba
2016. nov. 29. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért, az ilyenbe úgy kell? :) Beülteted a gyereket a kocsiba és addig húzod fel a zsák cipzárját, amíg akarod. Nem cuppan, nem szorul, ugyanúgy szabadon mozog, mint egy "lábzsákban", csak épp a popóját és a hátát is védi.


De mibe kerül elmenni egy bababoltba, ha már képtelen vagy elképzelni?

2016. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!