Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki, aki gyermekorv...

Van itt valaki, aki gyermekorvost váltott?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért döntött így? Leszámítva a költözést, mert akkor érthető. Aki már váltott elmondaná a menetét? Köszönöm!
2016. nov. 29. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy bunkó volt, és hülyének nézett. Ott telt be a pohár, amikor elmeséltem neki, hogy egy apróbb problémát mivel kezeltem odahaza, és kiröhögött.

A következő héten szépen elbattyogtam a másik doki rendelésére, akit mindenki dicsért a környéken, és megmondtam neki, hogy hozzá szeretnék járni. Azt mondta rendben, elvállal, és onnantól ő intézte a papírokat, én a másik banyát többet nem láttam.

Az első alkalommal megkérdeztem az új dokit, hogy az a bizonyos dolog, ami miatt kiröhögött a másik (persze ezt nem mondtam) az jó-e úgy, mire azt válaszolta, tökéletes!

2016. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem körzetest akarsz,akkor beslattyogsz a gyerekkel és megkérdezed bevállal- e. ( A legtöbben csak alàiratnek veled egy papìrt, hogy kéred a papìrjait a gyereknek àtküldeni az új dokinak és ők intézik,de van ahol csak a kezedbe nyomjàk, hogy intézd te).Àltalàban igent mondanak, de van olyan " hìres"( anyukàk àltal felkapottabb) doki akinél sok az àtjelentkező és nem fogad új beteget,csak a sajàt körzetéből,ami kötelező.

( többször költöztünk,onnan tudom)


Voltunk a körzetesnél,aki egy mogorva vén fószer volt, többet nem mentünk hozzà,kerestünk egy szimpatikusat. Ő pedig szivesen vàllalt :-) Azóta sem bàntam meg. Hiàba költöztünk,a dokink ő maradt,mert a tàvolsàg àthidalható bőven.

2016. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, èn váltottam kb. három éve. Az akkori orvosunkat felületesnek, lerázósnak èreztem, egy vizsgálat öltözèssel együtt egy percig tartott. Egyszer aztán pont szabin volt, mikor beteg lett a kislányom, ès ottjártunkkor megkèrdeztem a règóta szimpatikus helyettesèt, hogy átvenne-e minket. Meglepetèsemre ès örömömre azonnal igent mondott, nekem semmit nem kellett tennem, az adminisztrációt egymás között intèztèk.
2016. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk alig van olyan aki még nem vitte más helyre a gyerekét! A miénk egy állat! Kb 1 éve van itt, de jót még nem hallottam róla! Lekezelő mindenkivel, a gyerekekkel (babákkal is) mondhatjuk hogy durva, félrekezeli a betegeket, szerinte az ótvar nem fertőző és simán engedte volna a gyereket vele oviba, nemegy babának feltépte a letapadt fitymáját, kiakadt hogy az óvónő elküldte hozzá a lázas gyereket mert miazhogy stb.

Még a védőnő is el akar menni miatta, őt is kiosztotta már a fülem hallatára is.

Menete annyi volt hogy felhívtam az orvost akihez vinni akartam a gyerekeket hogy vállalja-e, ő kikérte a papírokat a "miénktől" és ennyi

2016. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo, nem baranya megyei vagy? Mintha csak en irtam volna.


En ugy tettem mint az elso valaszado :)

2016. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első voltam, nem, ez Pesten volt, úgy látszik ez országos probléma. 3:)
2016. nov. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, ebben semmi rendkívüli nincs. Mi többször is váltottunk, költözés miatt (városon belül). Semmi extra menete nincs, az első váltásnál akkor mentünk az új dokihoz először, amikor beteg lett a gyerek, akkor bemutatkoztam, és mondtam, hogy nem rég költöztünk ide, szeretnénk ezentúl a doktornőhöz járni, eddig az xy doktornőhöz jártunk. Onnan átkérték a kartonját, és ennyi. Pár év múlva megint költöztünk, akkor a régi doktornénitől elköszöntünk, mert őt nagyon szerettük, de akkor is ugyanez volt, az új kikérte a kartonját a régitől, nekünk semmit nem kellett csinálni. Aztán később visszajöttünk erre a környékre, akkor megint visszajöttünk a régi doktornéninkhez is, aki nagyon örült nekünk :) Az ég világon semmit nem kellett ez ügyben intéznünk soha, szóval kimondottan "menete" nincs, csak szólni kell, az orvosok egymás közt elintézik az egészet.
2016. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam hamar betelt a pohár, 3. tápszert könnyen ment felírni egy pár hetes babánál meg megvádolt, hogy hazudok mert nem gyarapszik mikor elmondtam mennyit eszik és nem is bukik, azt mondta ilyen nincs. Kiderült 5 hetesen a húgyúti fertőzés kórházban (azt mondták amilyen borzasztó az eredmény nem pár napja beteg), többet nem mentünk hozzá. Körbekérdeztem az itt lakó anyukákat kihez járnak és bementünk gyerekkel, elvállalt szerencsére, jó döntés volt utólag is.
2016. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!