Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltenétek ezért átöltöztetni?

Felkeltenétek ezért átöltöztetni?

Figyelt kérdés

Babám az utolsó kajcsi után még picit ébren volt, és mivel jön a fogacskája sok nyála folyik a ruhájára.Tettem-vettem mire elaludt a pihenőszékben, viszont picit nyálas/vizes lett a rucija úgy tettem be az alvózsákba.De most meg azon agyalok nem fog e megfázni az átnedvesedett ruhácska miatt.Ez kb. fél órája volt, azóta édesen alszik.De csak idegesít...szerintetek felébresszem átöltöztetni vagy hagyjam aludni, ennyitől nem fog megfázni?


Köszönöm!


Egy paramami ☺



2016. dec. 4. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtobben nem tudjak ( tanitani kellene ) , hogy megfazni nem a hidegtol lehet, hanem bakteriumtol, virustol.


Semmi baja nem lesz, valoszinu mar meg is szaradt rajta.

2016. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj nyálkendőt. :) Egy mozdulattal leveheted, megvéded a ruháját.
2016. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem keltenem fel en sem ezert. Kisfiam bukos volt es volt hogy felalomban szopi utan lehanyta a ruhajat a kisagyban. En is ott izletem hogy mi legyen, nem fazik-e nem zavarja-e stb. Aztan vegul hagytam hagy aludjon. Semmi baja nem lett, csak budi lett a rugi :) Kivetel akkor volt mikor jo nagy mennyisegu bukas volt es mero tej lett az egesz ruhaja meg a lepedo, na akkor muszaj voltam atoltoztetni meg lepedot cserelni.
2016. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hozzateszem ez mind bufiztetes utan volt mindig. Hiba bufizett nagyokat mint egy kismalac, volt neha meglepi utana.

utolso voltam

2016. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem öltöztetném át, hagynám aludni. Már tuti megszáradt. De csak azt tudom javasolni, amit már előttem megtettek, hogy használjatok nyálkendőt. Nekünk bevált. Van jó pár darab itthon, ha úgy gondolom, hogy már eléggé nedves, akkor egy mozdulattal kicserélem egy másikra.
2016. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!