Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap este a 7 hónapos...

Tegnap este a 7 hónapos kislányom lenyelt egy kisebb cellux darabot! Mit tegyek? Ki fog jönni?

Figyelt kérdés
Nem sikerült kiszednem a szájából, hátra kotorta és lenyelte. Ahogy piszkáltam a szájában öklendezett és két adagban rögtön hányt is utána. Nem leltük meg a hányásban. (tápi+nyál) Azóta ma reggel kakilt, abban sem leltem! Segítsetek!

#cellux #7 hónapos #baba lenyelte
2016. dec. 7. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa dolgokat nyelnek le neha a gyerekek/babák.

Szerintem baj nem lesz, de ebből tanulva jó magasra rakjatok az ilyeneket.

Én már mindent a szekrénytetejere rakok.

2016. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek többet árt az ilyen hánytatás, mint egy kis darab cellux!
2016. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
semmi baja nem lesz. ki fog jönni :D vagy már ki is jött, csak nem látod.
2016. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Max. 2 nap és kijön.
2016. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Ugyan, már kis darab cellux! Ez vicc :D
2016. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem hogy kijön, nagyon átkutattam a pelust, de nem leltem ma délben. Adtam neki barackot, hogy jobban megcsapja, hátha kimossa, de eddig semmi. Nem én hánytattam, hanem hogy benyúltam a celluxdarabért, attól öklendezett. Vagy lehet a torkát ingerelte a cellux és az hánytatta meg. A hányás után ivott vagy 5-7 korty vizet is, akkor megnyugodott. Érdekesnek találom azt is, hogy rögtön nem jött ki a hányással. :(
2016. dec. 7. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ettol nem lesz semmi baja, akkor van gond ha pénzt, elemet, vagy éles tárgyat nyel le.

Egyébként általános iskola biológiai anyag, hogy az étel min.24 órát tatrózkodik az emésztő csatornában, tehát ma reggel még hiába nézted a pelenkát, majd holnap vagy holnapután keresd.

2016. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7-es jól mondja, minimum 24 óra az átfutási idő, én ezt almadarabbal tapasztaltam, amikor először adtam darabosan, pedig többször kakál a kisfiam, ennyi idő minimum, míg átér rajtuk valami. Szóval még hiába keresed. Meg az sem kizárt szerintem, hogy egy kis vékony celluxdarabbal elbánik a gyomorsav és sosem látod viszont. Szerintem semmi baja nem lesz tőle, nem mérgező, nem éles, ne aggódj!
2016. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Remélem így lesz! <3
2016. dec. 7. 14:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma kijött! Megtaláltam, el sem tudom mondani mennyire megörültünk neki! Hihetetlen, hogy a hányással sem jött ki, de a második kaksi megtette a dolgát! Köszönöm!
2016. dec. 8. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!