Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is viselkedik így 8...

Másnak is viselkedik így 8 hónapos babája?

Figyelt kérdés

Egyre ragaszkodóbb lett. Eddig legalább a szobában tudtam tenni-venni pár percig, amíg ő elvolt, de mostmár az sem jó, ha ott ülök mellette. Föl kell venni, csak ölben jó. Persze tudom, szeparációs szorongás, emellé jön a foga is, de nem igazán tudom, hogy kezeljem. Megtanult átfordulni, azt hittem: de jó, mostmár jobban el fogja tudni foglalni magát, de rosszabb lett mint eddig volt, pedig eddig sem volt piskóta :) attól félek, így sosem tanul meg kúszni -mászni stb, nem is nagyon érdekli semmi ha leteszem, azonnal bömbi van. A férjem szerint ez igenis hiszti és hagyni kellene kicsit. Hiszti vagy nem hiszti, nekem szószerint fizikailag fáj, ha sírni hallom! Persze tudom, hogy nem hagyhatom, de egyszerűen semmit nem tudok csinálni mellette!! Nem szeretném, ha -ahogyan ehhez hasonló kérdések esetén- egymásnak esnének a válaszadók, felvenni kontra nem felvenni, csak érdekel, jár/járt-e valaki hasonló cipőben, és hogyan oldja/oldotta meg a helyzetet.

Bocsánat hogy hosszú lettem, köszönöm a válaszokat!



2016. dec. 7. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Egy 8 honapos baba nem hisztizik!

Majd ha 1,5 eves lesz, na akkor kezdi , hidd el, megtudod majd a kulonbseget.

Vedd fel, legy vele!

Par honap, es orulhetsz ha egy percre elkapod, hogy megolelgesd.

En visszasirom a babakorszakot.

2016. dec. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fejlesztésre vitted, szakértők látták? Lehet azért sír, mert nem esik jól hason lennie.
2016. dec. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, voltunk ortopédián 6 hós korában, ott mindent rendben találtak. Nem eszik jól neki háton se lenni, nem csak hason :) Amikor átfordult, egy hétig mást sem csinált, pedig sosem volt az a hasonfekvős fajta. Volt, hogy éjjel azért szólt, mert sikerült álmában hasra fordulni, akkor még vissza nem ment :) na ez elmúlt, nem akar egy percig sem lent lenni, nem küzd a játékaiért, hanem egyből reklamál, hogy adjam oda...

Tudom, hogy lesz a amikor azért fog sírni hogy tegyem le, de ez így nehéz nagyon!

És nem az az elsődleges bajom, hogy nem tudok itthon semmit sem csinálni, hanem hogy mi van, ha ő nem fog így megfelelően fejlődni, ha mindig ölben van...

2016. dec. 8. 07:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 8-hós a kislányom. Kb 1hónapja vagyok hasolnló helyzetben de nálunk bevált ha lefektettem vagy üldögél és elkezdek énekelgetni tapizni a lábával mondókákat mondani neki, közben elő kapok egy egy játékot azt mutogatom neki játszok vele általában így elkezdi az érdekelni.amíg játszik énekelek magyarázok még neki közbe tudok pakolászni felseperni stb. (Játék nem csak baba játék hanem műanyag pohár műanyag tálka rongy vagy egy textil pelus épp mi érdekli)
2016. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül mikorra változott meg a helyzet?
2022. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!