Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babának mit vennétek kb...

6 hós babának mit vennétek kb 20 000 ft értékben karácsonyra?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
etetőszéket, játszóasztalt, zenélő játékot
2016. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmit, csak fél éves játékot nyilván kapna, de azt nemcsak karácsonykor kap. Persze az sem mindegy, hogy kid az a gyerek. Rokonnak vennék valami csörgőt, de az nem 20 ezer.
2016. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ.

Sajátnak valami játszóasztal szerűséget, vagy a korának megfelelő játékot, ami fejlesztő.

Rokonnak valami apróságot. 20e-t soknak találom.

2016. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

A Fakopáncs-hu-n vettem ajándékot a fiamnak.

Olyat is amit most, és olyat is amit 6-8-10 hónap múlva fog használni.

2016. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
2-es vagyok, kösz a nullát, vegyetek kocsit, vagy házat a 6 hónapos gyereknek tényleg, vicc az egész. Játékot, könyvet mindig kap, karácsonykor is kap. Ha veszünk mondjuk egy etetöszéket azt magunknak vesszük, hogy nekünk egyszerűbb legyen, nem a gyereknek. Fel se fogja, hogy ilyenkor ajándékozni kell és nem tudja mi a különbség a 20 ezres, meg az 500 forintos ajándék között. Egy ennyi idős gyereknek megtöltesz egy üres ásványvizes flakont rizzsel és jobban örül neki, mint egy többezres csörgönek. Szerencsére ez a korosztály nem olyan anyagias, mint a felnötteké.
2016. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Jumperoo-t.

Fiam 7,5 hónaposan kapott, imádta. Nagyon bejött. Férjem is azt mondta, minek egy babának ilyen drága ajándék, de belátta, hogy jól tettem, hogy megvettem. Volt, hogy abban aludt el ugrálás közben...

Pontosan ilyen volt:

[link]

2016. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom a nagyszülők adtak ennyi pénzt, hogy vegyen anya-apa valamit a nevükben karácsonyra a gyereknek, mivel ők úgyis jobban tudják, mire van szüksége. Én ezt úgy szoktam, hogy veszek valamit, amit épp gondolok, de nem biztos, hogy akkora értékben, a többit elteszem, és ha szüksége lesz valamire, abból veszem. Nálunk az én nagymamám ad mindig pénzt a gyerekeknek, hogy abból vegyek nekik ajándékot.
2016. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
diavetítőt 1-2 filmmel (még ha most nem is fogjátok használni), és mellé valami rágókát, figurát, amit már most is tud gyűrni.
2016. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#2/#5-ös válaszolóval teljesen egyet értek. Semmit nem fognak még fel az ünnepből. Az ajándékozás csak a "felnőttek" miatt szól. Csak jelképesen adj valamit a kicsinek, ha mindenképp akarsz, vagy kérdezd meg a szülőket szükség van-e valamire, ha mindenképp költekeznél. Ha meg saját, úgy is tudod mire van épp szükség, arra költsd az összeget.
2016. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A babának 1 db játékot. Ha még akarsz költeni, akkor valami olyat, amit a szülők úgyis megvennének, pl. ruha vagy etetőszék. 6 hónapos gyereknek 20 ezerért játékot venni teljesen felesleges pénzkidobás, nem is tudja értékelni és hamar ki is növi ezeket a játékokat.
2016. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!