Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Instagramozós anyukák, milyen...

Instagramozós anyukák, milyen gyakran tetszek fel képet a babáról?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a kislányunk 6 hónapos.

Nincs túl sok olyan kép, amin csak ő lenne (16 db), mert nem akarok olyan anyukának tűnni, aki csak a babájáról tud beszélni/postolni. Viszont kommentekben meg kérik, hogy tegyek még fel róla képeket. És végül is én is azt mondom, hogy érthető, ha egy anya a babájáról is többet postol, hiszen most a napjaim nagyobb részét ez teszi ki.

Jó, sportolok, bulizok, szórakozok mellette, de azért már nem arról szól az életem, hogy minden este más pesti szórakozóhelyen táncolok.


Ti milyen gyakran tesztek fel képet a babátokról?


2016. dec. 9. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
De jó, hogy valakinek ez a legnagyobb problémája... Szánalmas vagy aranyom :)
2016. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hol is írtam, hogy ez lenne a legnagyobb problémám?!

Inkább az a szánalmas, hogy te egy anonim oldalon, másokon vezeted le a feszültséget.

2016. dec. 9. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Félreértés, ne essék :) Nem vagyok sem ideges sem semmi bajom nincs, de szánalmasnak tartom és kész. Ez a véleményem az ilyen kérdésekről. Kérdeztél, válaszoltam ez az oldal lényege :) Legyen szép napod :) Hanna
2016. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Bocs, ha a kérdésedre nem válaszolok, tök értelmetlen hülyeség, tényleg nagyon ráérsz...és még nagyon kislány vagy: "nem akarok olyan anyukának tűnni..." Tudod mit? Legyél olyan anyuka, amilyen lenni szeretnél, és ne foglalkozz ennyit mások véleményével! De ehhez még érned kell egy kicsit.

Inkább az szúrt szemet az írásodban azonnal, hogy "nem csak ez teszi ki a napomat, sportolok, bulizom, szórakozom mellette..." Pfffjjj! Egy 6 hónapos baba mellett?

2016. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem gyakran, mondjuk én főleg a képeimről posztolok (rajzolok már régóta), de ha valami érdekeset csinálunk, akkor szoktam olyan képet is kitenni, amin a gyerekeim is rajta vannak. De ez csak mellékes, a rajzaim miatt követnek elsősorban, ez csak némi plusz :) Havonta 1-2 ilyen kép van, amin a gyerekeim szerepelnek, ha nagyon átlagolni akarok.
2016. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 3

Az a baj, hogy nem a véleményedet kérdeztem. :)

A kérdés az Instagramot használó anyukákhoz szólt.


# 4

Miért, Te a baba mellett nem foglalkozol magaddal?

Reggel 9 körül ébred fel. Én 7-kor elmegyek edzeni, hazafele veszek reggelit is. Mire ébren van, én általában már letusolva, felöltözve, kisminkelve vagyok, szóval ébredésétől fogva csak vele foglalkozok/foglalkozunk.

Ha megyek valahová és mondjuk pont alszik, vagy nem akarom vinni, mert este megyek, akkor a férjem van vele, vagy a nagyik, akik imádják. De ha kisbabás, kisgyerekes családokhoz megyünk, mindig visszük magunkkal, nagyon nyugis baba és szereti a társaságot is.

Én semmi kivetnivalót nem találok abban, ha az anyukának van néha pár szabad órája, amit úgy tölt el, ahogy akar.


# 5

Köszi szépen a normális választ!:)

2016. dec. 9. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Honnan veszed, hogy én nem használom? Én is postolok, de, ha neked ez ekkora fejtörést okoz... :)


De, hát nem mindenkinek ugyanannyi ész jutott :)


Vannak, akiknek muszáj követni a csordát, különben életképtelenek :)


#3

2016. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ne vergődj már ennyire itt. :)
2016. dec. 9. 15:44
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
:)
2016. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te is nagyon abnormális lehetsz...

Inkább örúlnél hogy egy nyugodt kiegyensúlyosott babád van akivel a leírtak alapján elég kevés gondod van, erre de azon problémázol hogy hány képet tegyél fel vele instára. Tudod mit? Amenyit csak akarsz, igazábol senkit sem érdekel.

Amúgy megnéznélek hogy járnál el edzeni meg bulizgatni ha hasfájós lenne vagy egész éjszaka fent kellene legyél vele... Látszik hogy még te magad is egy gyerek vagy.

2016. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!