Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudott ülni a babátok?

Mikor tudott ülni a babátok?

Figyelt kérdés
Láttam több 4 hós babákról karácsonyi fotókat, ahol cuki kisrucuban ülnek a gép előtt. Ők vajon tudnak ülni, vagy ültetve lettek? Így pár kép erejéig gondolom nincs vele probléma, csak nem tudom, hogy ez már maguktól mehet nekik esetleg vagy segítséggel? nekem most3 hós, ha a 4hósoknak maguktól megy, talán neki is fog karira :)
2016. dec. 9. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen...
2016. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ültetve vannak.

Ne erőltesd, hogy üljön ha magától nem akar. A babák először forognak, kúsznak, majd másznak és mászásból ülnek fel. De van aki előbb áll, csak onnan ül le.

Az én lányom 9 hónaposan ült ki mászásból.

2016. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
A védőnőm pont most mondta ,hogy 9 hós korban kell stabilan ülnie. Tegnap lett 9 hós,még közel sem ül. Egyelőre csak hátra kúszik.
2016. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

9 hónaposan, amikor felállt, onnan ült vissza. Ez 1 hónappal karácsony után volt. Eszembe nem jutott ültetős karácsonyi fotót csinálni még 8 hónapos korában sem. A kezemben lett lefényképezve a fa mellett.


Ha cuki fotót akarsz, fektesd. Hason is lehet édes babafotókat készíteni, és azok sokkal valósághűbbek...

2016. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ja nem azért, nekünk már rég megvannak a fotóink csináltatva, csak épp ma láttam több 4 hóst is így.
2016. dec. 9. 13:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
8-9 hónaposan.
2016. dec. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 10,kisfiam 8 hósan ült fel. 4 hósan biztosan nem ül,a legkorábban 6 hónapos kortól lehet rá számítani,de az is ritka és extrém korai. Valamelyik válaszoló védőnője pedig baromságot mondott,nem elvárás 9 hónaposan sem!
2016. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, és hogy ha fog menni neki "karira" akkor mi van? :)
2016. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 8 hónaposam, fiam napokon belül 10, de még nem ült fel a semmiből magától, a hordozóban felhúzza magát, kapaszkodik és ücsörög
2016. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
7 hónaposan. Ne akard, hogy korán üljön fel, mert hiába magától csinálja, a korai felülés káros lehet a gerinc fejlődésére. Egy rokonom 5 hónapos babája már tud ülni, de az orvos azt tanácsolta, hogy ha felül, fektessék vissza, a fent említett ok miatt. Inkább támaszd oda egy cuki maci ölébe, amire mikulássapit húzol, vagy ilyesmi.
2016. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!