Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajanlanatok 6honapos...

Mit ajanlanatok 6honapos babanak szorulasra?

Figyelt kérdés
probaljuk a hozza taplalast de meg a sutotok es a szilva melett is szorulasa van. mi jo ilyenkor ami segit?
2016. dec. 10. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
sok tea. pl kamilla. ha tudod hogy.mi okozza egy kicsit kerülje máj később újra egyetem
2016. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetek :)
2016. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszibarack esetleg? Kamillatea hosszútávon szaritja a beleket, szóval én inkább valami gyümölcs teát vagy baba gyumolcslevet adnék neki :) Ha ezek sem segítenek akkor beszélnek az orvossal hátha tud valamit ajánlani.
2016. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a kamilla csodaszer. Pár korty és meg is van az eredménye. Nem issza huzamosabb ideig.

Védőnő ajánlotta a lázmérőzest... Hát, szerintem ez nem éppen jó módszer. Állítólag nem tesz jót a vegbelnyilasnak.

Ezenkívül mondják még többen az almat.

2016. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt kellene megtalálni, hogy melyik ètel fogja meg, ès azt hanyagolni kicsit.
2016. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamillatea
2016. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az alma is fogta azt sem kapott most is csak sutotokot es szilvas baba kajat kapott. elvileg egyik sem fog megis nagyon kemeny neki es csak nagyon kicsi dbot tud azt is sirva. itattam vele barackos babaitalt is az se hasznalt neki. de most a kamilla teat megprobalom. koszonom a valaszokat
2016. dec. 11. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy amikor szorulasa volt, akkor én nem erőltettem a hozzátáplálást, hanem több anyatejet kapott pár napig. Volt, hogy csak azt. Akkor szépen beindult neki, s utána folytattuk tovább a többi ételt.Persze ez csak az elején működik.
2016. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!