Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Kisfiam 9 honapos, mikortol adhatok neki turo rudit?

2007-11-19 11:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem ráérsz még üres kalóriákkal, cukortartalmú ételekkel megismertetni. A főzelékébe morzsolt fris tehéntúró sokkal egészségesebb.

A válasz 33%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2007-11-19 11:48 Privát üzenet
Nem hinném hogy a túrórudi ennyire káros lenne!
Én már adtam ilyen korban a gyerekeimnek,de ezt neked kell eldöntened!
Erről sem lesz egységes vélemény az biztos.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2007-11-19 13:17 Privát üzenet
Az a baj, hogy a mai túró rudinak szinte semmi köze nincs a túróhoz. Ez cukrozott izé. Viszont tlényleg nagyon finom sajnos. :)
Én nem adom a gyermekemnek, amíg nem kéri kifejezetten.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2007-11-19 14:33 Privát üzenet
én már adtam a 8hónapos fiamnak,persze a csoki részét te ed meg:)ö csak a turot.szerintem ök is szeretik az "édeséget"ugy mint a nagyok.nem csak a fözeléket,de azért kérdezd meg a védönödet nekünk azt mondta lehet mértékkel.....

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2007-11-20 08:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
9 hónapos kisfiam nem szereti a vizet. Milyen teát adhatok Neki?
Kisfiam holnap lesz 8 hónapos! Adhatok neki natur joghurtot, sajtot, túrót?
2 het mulva 5 honapos a kisfiam, szopizik. Mikortol adhatok neki gyumolcsot es zoldseget es mikor (delelott, delutan)?
Mennyi epret ehet 1 nap a 16 honapos kisfiam? Mert ma már fél kg ot megevett, és még kéri. Adhatok még neki? nagyon szereti
Milyen tortát készítsek kisfiam első születésnapjára, amiből nyugodt szívvel adhatok Neki is?
8 hónapos kisfiam 3 napja nem kakilt, gondolom az almától, esetleg a krumplitól. Adhatok neki simán kammilateát (virágból forrázom), vagy csak keverjek valamennyit a teájába?..

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu