Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férjem elment a keresztfiunkho...

Férjem elment a keresztfiunkhoz aki mint kiderült virusos fertőzést kapott! Nem is tudom mit gondoljak a férjemről, a felelőtlen az enyhe fogalom rá! 9 hetes kisfiu anyukájaNormális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
kisfiunk most gyogyult ki a rota virusbol
2010. máj. 2. 14:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én párom is elkapta és a gyerköc kimaradt belöle.Nem tudom ki mit gondol de attol hogy egy gyerek beteg nem biztos hogy átadja a többinek.
2010. máj. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Látni akarta és kész. Nem tudod mindentől megóvni a gyerekedet, mert akkor inkább be se engedd a férjed a lakásba, mert az utcán is bármit összeszedhet. Gyanítom, nagy eséllyel nem úgy ment oda, hogy tudta, hogy beteg a gyerek. De ha úgy is ment oda... Nehogy nekiess, mert az a házasságnak sem fog használni, másrészt meg egy séta során az utcán akár te is összeszedhetsz bármit. Inkább próbálj megnyugodni... Mindenkinek jobb lesz.
2010. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélhetőleg anyatejjel táplálod a 9 hetes babádat. Ha igy van, nem kell tartanod a virusos fertőzéstől! A férjed pedig biztos, hogy nem rosszat akart, gondolom, nem tudta előre, hogy beteg a gyerek.

Ne idegeskedj ezen, mert igazuk van az előttem iróknak, az utcán, bárhol megkaphattok bármilyen betegséget, nem élhetünk burokban.

2010. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
ha tudott róla,hogy a babának vírusos fertőzése van akkor egy picit én is felelőtlennek tartom,főleg hogy épp most gyógyultatok ki egy betegségből.Ha nem tudott róla akkor már nincs min rágódni,ha gyorsan el szalad annak sincs értelme.előtte kellett volna vele beszélni,hogy menjen látogatóba egy pár nap múlva.
2010. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!