Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otthon megmelegítem vagy...

Otthon megmelegítem vagy hogyan adjam neki?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk olyan helyre megyünk vagy városba hogy nem lesz idő ciciztetni a babát akkor itthon megmelegítem a lefejt tejet és úgy adom neki hogy már hűlt a városba???
2016. dec. 18. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen melegen tarto tarolot.:)
2016. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen,valóban lehet olyan tárolót kapni kifejezetten cumis üvegekhez ami melegen tartja őket

Ha nincs olyan akkor csavard be egy kis méretű párnahuzatba vagy akármilyen anyagba ami melegen tartja

2016. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. dec. 18. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor még anyatejes volt a gyerkőc,akkor lefejtem itthon,termoszba raktam hidegen és mikor éhes volt egy étteremben megkértem a pincért,hogy melegítse meg.nekem mindig megtették.(nem mikroban.)általában ittam egy üdítőt,vagy ettem egy sütit addig.de ha nem fogyasztottam is megmelegitettek.volt ahol meg félreeső asztalalt is felkinaltak míg a pici evett.

Nem tudom mennyire jó ötlet melegen vinni magaddal.marmint érted,az anyatejet hűtőben tároljuk fogyasztasig.

2016. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!