Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz a gyerekkel, ha a...

Mi lesz a gyerekkel, ha a kórházban hagyom?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
?
2016. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Ez így elég értelmetlen kérdés...
2016. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Norman Bates ***** válasza:
65%
Eloszor csecsemotthonba kerul, majd ideiglenes gondozasba, ha lemondassz rola akkor hamarabb orokbe lehet adn, de ha csak siman nem jelentkezel es nem is erdeklodsz a baba utan, akkor is elobb utobb orokbe adhato lesz.
2016. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Lemondasz róla és akkor hamarabb kerülhet örökbefogadó szülőkhöz akik tárt karokkal várják és megjárták érte a hadak útját.
2016. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Arra figyelj hogy hivatalosan mondj le róla, és akkor már az új szülei viszik haza egy szerető családba. Ha nem mondasz le róla, nem lesz örökbe adható így nevelőotthon legalább két évig, mert ha nem látogatod két év után lesz örökbe adható.
2016. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Örökbeadják


Egyébként írhatnál magyarázatot,mert nem teljesen világos,hogy mit akarsz megtudni

2016. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Jó hogy le lettem pontozva, holott gyanítom hogy én vagyok ennél a kérdésnél az egyetlen, aki ebben tapasztalt, nem egy ilyen esetem volt már...
2016. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
#5-ösnek igaza van, mondj le róla, különben tönkreteszed az életét! Ha nem mondasz le róla, akkor nem lesz rögtön örökbe adható, évekig tengődik majd az állami ellátórendszerben, pár év múlva meg kis túlzással a kutyának se kell, mert mindenki kisbabát akar. Ha lemondasz róla, van esélye rögtön olyan családba kerülni, ahol vágynak rá és így esélyt kap lelki sérülés nélkül szeretetben felnőni.
2016. dec. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha lemondasz róla, akkor van esélye normális anyát kapni.
2016. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Jajj istenem inkább nondj le róla szegény gyerek legalább ne tedd ki annak hogy intézetbe kerüljön legalább ennyi emberség legyen benned
2016. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!