Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülésnél megfoghatja az...

Szülésnél megfoghatja az apuka a babát valamennyi időre, vagy egyből elviszik?

Figyelt kérdés

A Barátnőm hamarosan szülni fog, valószínűleg még Karácsony előtt.


Köszi előre is a segítséget!


Üdv,19f


2016. dec. 18. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

Természetes szülésnél,az anya kapja meg közvetlen a szülés után a babát,majd miután megvolt a fürdetés és öltöztetés,kapnak 2 órát a szülők,amikor senki sem háborgatja őket,nyugodtan dajkálhatják a babát.


Császár esetén a legtöbb helyen már az apának adják egyből.

2016. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Kórháza válogatja.
2016. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt abban a kórházban kell megkérdezni, ahogy szülni fog, mert mindenhol más a szokás.
2016. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk úgy lesz, hogy közvetlenül szülés után nekem, az anyának adják oda a babát. Meg úgy, magzatmázasan. Utána rendbe teszik, es amíg engem is rendbe tesznek, addig apa kezében lehet.

Kérdezd meg, nálatok mi a szokás.

Könnyű szülést a baratnodnek!

2016. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, Neked is!:)
2016. dec. 18. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk a 2. úgy volt mint a #4-es válaszolónak, az elsőnél a páromnak nem adták oda, csak mikor velem végeztek visszahozták és csak hárman voltunk bent.
2016. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kórház, orvos, szülésznő és csecsemős-nővér függő. Nálunk így volt: első gyereket mikor kijött magzatmázasan egyből nekem adták, és együtt takartak be minket, kb 1 órára. Addig apuka fotózott, értesítette a nagyszülőket. Utána, míg varrtak a szülésznő megfürdette a picit (ott a szölőszobán, nem vitte sehová) és felöltöztette, majd odaadta apukának. Másodiknál szintén magzatmázasan nekem adták, nálam volt kb 1 órát, közbe varrtak egy kicsit, de addig is nálam volt. Amíg én lezuhanyoztam (ott a szülőszobán), addig a szülésznő szimultán fürdette a picit a szobában, felöltöztette és utána adta az apukának.
2016. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2016. dec. 18. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
nálunk császár után a rendes (nem szülészeti) intenzívre vittem, mert csak ott volt hely. kb 5 percre jöhetett be a férjem...
2016. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tegnap este megszületett a kisbabák.:D

Először a Barátnőmnek adtak, majd nekem és azután fürdették meg:)

Alig vártam már hogy megfoghassam, nagyon aranyos:)


Köszönöm a válaszokat!

Minden jót, kellemes ünnepeket!:)

2016. dec. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!