Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy ne pirosod...

Mit csináljak, hogy ne pirosodjon be?

Figyelt kérdés

6 hónapos kisfiamnak a pucukája alatt sokszor nagyon piros, sőt mintha eleven lenne a bőr.Látta már 3 orvos, az egyik azt mondta canestent használjuk, kentem neki vele de nem javult.A másik doki popsikenőcsőt ajánlott, a harmadik meg kamillateás öblögetèst.Mindegyiken túl vagyunk de még mindig nagyon piros.Most gondoltam kipróbálom a hintőport hátha segít.Nem tudom mitől lehet, rendszeresen cseréljük a pelust, minden nap van fürcsi.Tanácstalan vagyok...


Mit gondoltok?


Köszönöm a segítsèget!



2016. dec. 18. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hintőport ne, az csak segít a fertőzésnek. A kamilla jó, és legyen annyit szabadon amennyit csak lehet, mondjuk pelenkacserénél mossátok át kamillával,aztán szellőzzön. Ami még jó lehet a sudocrem az antibakteriális hatésa miatt, és a neogranormon a hámosítás miatt. Én felváltva kenném ezeket.
2016. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi az a pucuka? 😬
2016. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Popsikenőcs vékony rétegben előtte kamillával átöblítés és amennyi ideig lehet szabadon hagyni.
2016. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es már volt egy ilyen kérdés, hogy "mi az, hogy pucuka, meg fürcsi" Azt is töröltettem, mert nem kell veszekedni.Aki érti és tud érdemben válaszolni az tegye meg, akinek meg gondja van a kérdéssel (a kifejtèssel) az ne szóljon hozzá, csak lépjen tovább.


A többieknek nagyon szèpen köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 18. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

A pucukát még sosem hallottam, de feltételezem a fütyijét jelenti.

Azt tudnám tanácsolni, mint a 3-as válaszoló. Kamillával mosd át, popsikenőcs vékonyan és levegőztetés.

2016. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Az alatt akkor a zacsi van.

Nem olvastam semmifele pucurkas es furcsis kerdest! Veszekedni meg plane nem akarok, nem vagyok az a fajta!!!

Pusztam csak szerettem volna megtudni, hogy mit jelent !

Koszonom utolso, hogy leirtad sejtesedet!;)

2016. dec. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsló akkor ne haragudj, ha tényleg csak a szó volt ismeretlen, csak a vicsorgós figurából gondoltam, hogy valaki megint kötekedni akar, de akkor bocsánat ha nem.Igen a pucuka, az a fütyi , és ott piros ahol a fütyi és a bőr érintkezik, nem a zacsi 😉
2016. dec. 19. 07:02
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nehezedre esett volna normálisan fogalmazni?"A kisfiam zacsija vagy zacskója"."Minden nap van fürdés".Lehet meglep,de ugyanannyi karakter ez is.Ne szokj rá a gügyögésre,felnőttekhez írsz.
2016. dec. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!!!Szabad világban èlünk úgy beszélek ahogy akarok...lehet hogy iskolázottabb vagyok mint Te...ha nem tudsz a kèrdésre válaszolni akkor megkérlek hogy lèpj tovább...Istenem hogy milyen emberek vannak....ennyire unatkozol, hogy az a legnagyobb problémád hogy én hogyan fogalmazok.
2016. dec. 19. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!