Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hós babám szeme...

6 és fél hós babám szeme színét nem lehet megállapítani, hol sötétzöld, hol barnás, de 1-2 hónaposan még nem volt zöld árnyalata. Aki ebben a cipőben járt milyen lett a szeme színe? És mikorra?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 8,5 hónapos, még mindig nem tudnám megmondani, egyszer barnának, egyszer zöldnek látom, de néha meg inkább szürkéskéknek... Legtöbbször sötét, de mégsem barna. :)


Én azt hallottam, hogy azért 1 éves korára kialakul majd.

2016. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 éves korig alakul ki a végleges szemszìn.


A fiamnak(9 éves) szìnvàltós maradt. Ha izgatott,mérges vagy vmi erős érzelem kerìti hatalmàba akkor mély olajzöld, ha csak van akkor vilàgosbarna,ha fàradt akkor egész sötétbarna,szinte fekete.

Lànyom most 9 hónapos és neki is hol zöld,holbarna, szerintem neki is ilyen maradt, mint a bàtyjànak.

2016. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

16 hós lányomnak szintén hol zöld hol barna.

Kékszemmel született, aztán bezöldült...

Én 28 vagyok, de nálam sem lehet eldönteni h zöld v barna

2016. dec. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A párom 33 éves, és azt mondanád, barna a szeme, de mikor fény éri, vagy úgy süti a nap, elképesztően mélyzöld, szóval...

Nekem is hol kék, hol zöldes. vagy szürkés.

2016. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen volt világosbarna lett 8hónapos korára.
2016. dec. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem zöld,szüleimnek kèk ès zöld a szemük.Páromnak világosbarna,anyukájának ritka világító kèk,apukájának zöldes kèk,nem èrtem hogy sikerült állítólag kèt világos szeműnek nem lehet barna szemű gyereke,vagy igen?
2016. dec. 20. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A ferjednek barna. A vilagos nem az arnyalatot jelenti, hanem mindent gyakorlatilag a barnan kivul (kek, szurke stb). Sztem barna szeme lesz a szeme, ha latsz benne barnat. Nagyon sok barnas szemnek van zoldes arnyalata, bar sztem leginkabb optikai csalodas miatt latszik annak. Pl konnyes a szeme es mashogy tori a fenyt a finom vizretegen keresztul, vagy a bevorosodott szem kontrasztjaban is mas, vissza is tukrozodik az eg, a ruha stb, ez is modositja az arnyalatot. De ki tudja. 😀 Ez mindig izgi. Biztos nagyon szep lesz 😊
2016. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De lehet :) Pont ettől szép a genetika.
2016. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!