Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyas- Anyukak par napos...

Kutyas- Anyukak par napos -hetes babaval?

Figyelt kérdés

Van egy labradorunk. Ket-harom naponta porszivozok. Ha meglesz a pici szerintetek hogy fogja viselni a porszivo hangjat? Van tapasztalatotok ?

Koszonom


2016. dec. 21. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Általában utálják és félnek tőle.
2016. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
83%

Az első hülyeséget mond.


Az én lányom pl. még úgy is simán alszik, ha megy mellette a porszívó.

Csak hozzá kell szoktatnotok és nem síri csendben altatnotok, mert akkor később is minden apró zajra fel fog riadni.

2016. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk is úgy működött a mádodik válaszoló írta.Az már más tészta,hogy ha suliba kell menni nem ébrednek fel a telefonra ☺
2016. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
1-es vagyok. És miért kellett így rátapadni a piros gombra? Az én környezetemben minden gyerek gyűlöli a porszívót. Az oldal lényege ez, tapasztalatcsere. Ráadásul a válaszomban az "általában" szó is benne volt, meg lehet nézni a magyar értelmező szótárban, hogy mit jelent.
2016. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3 vagyok ,kedves első válaszoló senkit nem szoktam lepontozni,látod az én válaszom sem tettszik.Természetesen mindenki más,főleg a kisbabák.Elmondtuk a meglátásunkat,de a saját körünkben.Nos vannak akik nem értelmezik jelyesen
2016. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocs ,helyesen a szavakat.
2016. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én babámat sem zavarta soha a porszívó hangja. Most 4,5 hónapos, az apukája szokott porszívózni, azt pedig kimondottan szereti nézni :)
2016. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyereket sosem zavarta a porszívó, ámde a kutyát annál jobban (naponta porszívózok). A gyerek azóta már kifejezetten szereti, segíteni is próbál és van neki saját játékporszívója is, ellenben a 6 éves kutya még mindig retteg :D Így bármennyire is fázós, kimenekül a teraszra télvíz idején is, amíg takarítok, dráma van :D Sok gyerek még akkor utálja meg, amikor összeköti a hangját az orrszívással ugye. Mivel mi ilyen célra sosem használtuk,(külön gép van erre) így ez sem okozott gondot.
2016. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En mondjuk nem teljesen ertem mi koze van a kutyanak a porszivohoz, nekunk is van kutyank, de gondolom az is rendszeresen takarit, akinek nincs 😊

A csecsemoket sztem altalaban nem zavarja a porszivo, sot, a feher zaj miatt sokaknak kifejezetten nyugtato. Amugy meg gyereke es eletkora is valogatja ki mit szol hozza. Harom gyerekem van, csecsemokent nalunk egyiket sem zavarta, aztan volt mindnek olyan korszaka, amikor kifejezetten imadtak, es olyan is, amikor rettegtek tole, meg amikor tokre nem erdekelte oket.

2016. dec. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy jön ide a kutya. Csak a kutya miatt porszívóztok ? Szép lakásotok lehetett a labrador előtt.
2016. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!