Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stokke használók, ki melyiket...

Stokke használók, ki melyiket ajánlja? Mióta van meg a babakocsi? Naponta használjátok? Ezt viszitek magatokkal nyaralni, vagy arra van egy másik, "könnyebb" kocsi?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, első baba, így gondolom érthető, hogy lövésem sincs a babadolgokról...

2 típust néztem, az Xplory-t és a Crusit.

Az első inkább városi babakocsinak tűnik, a másodiknak viszont nincs meg az a jellegzetes formája, olyan "tucatkocsi", vagy nem tudom.


2016. dec. 22. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdező ne haragudj meg de a stokke alapból tucatkocsi:-D A mi környékünkön minden harmadik gyereket abban tolnak

:-D. Ismerőseim az xploryt preferálják. Őkautóval járnak nyaralni, de nem viszik,azt mondják nem lenne praktikus, pont nyáron beszélgettünk erről. Nekünk másmilyen van, és olyat tényleg nem nagyon láttam még.

2016. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nincs csak kölcsön kaptam kipróbàlni xploryt.

Sz.r. Legalàbbis egy babakocsitól azt vàrom, hogy kiszolgàlja az igényeimet:

Elférjen benne fekve amìg kell. Nem kb 2 hónapos korig( akkor teszteltem ippeg belefértünk mert nagy volt a fiam, 4 kgval született)

15kg- gyereket lehet belerakni... A fiam 1 évesen volt majdnem ennyi... De mondjuk ha kell azért 2 évesen még beleraknàm...legalàbb néha.

Terepen nem megy.

Sehogy nem volt kényelmes. Alacsony vagyok hozzà.

Mindig olyan érzésem volt, hogy fel akar borulni. Tudom, hogy elvileg nem... De ilyesztő. Kicsit ferde talajon meg sem mertem kockàztatni, hogy megàlljak vele.


Szerintem tipikusan a jó dràga sz.r kategória. Olyanoknak jó akik szülnek mert kell egy gyerek,aztàn divatból a plàzàban tologatjàk a gyereket vagy a műkörmöshöz.

De rossz utakhoz nagy gyerekkel se nem praktikus se nem hasznàlható.

A design meg nem minden. Én egy sima terepjàrót vettem,mert masszìv, sporttà alakìtható , elfér benne a gyerek,könnyű tolni terepen is, nagyon jó a rugózàsa és pluszba kb hatod ennyibe került mint egy stokke.

2016. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen terepen akarod használni. Szerintem városban tökéletes, földúton, terepen viszont nem megy, akkor Crusi.

Nyaralni addig vittük ezt amíg nem tudott rendesen ülni a lányom, aztán cseréltük könnyű sportkocsira.

2016. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy éves korban mindenki 'dobja" és lecseréli egy hagyományos sport babakocsira, mert a gyerekek ki-be akarnak 'ugrálni" a Xploryból nehéz ide oda emelgetni a gyereket.

Csak az a funkciója kiváló, hogy amíg a baba kicsi, 1-1,5 éves kor között van akkor magasabban ül benne és tud nézelődni.

Más előnye nincs.

Elegáns és szép.

2017. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!