Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt, hogy néha olyan érzésete...

Volt, hogy néha olyan érzésetek volt még sem szeretnétek babát? Mert olyan jò h akkor es azt csinálsz, amit szeretnél?

Figyelt kérdés

Vagy mas indok miatt, mert fèlsz, hogy mennyire fog megváltoznI az èleted a párkapcsolatod, tested stb?

4 hónapja vagyunk rajta eddig lelkes voltam, de rajottem h SEMMIT, szò szerint semmit sem tudok a kis apròságokròl, cakes a fogantatàsròl! Neha ugy erzem olyan jo ez az idoszak. Azt csinalok, amit akarok amikor akarom.

Sokaig alszom vasarnap.

A hobbi boltban koltekezhetek.. ugy erzem (2-3 hete) h vagyom ra de neha megsem! Volt igy mas Is?


2016. dec. 25. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, de inkább csak a vészes terhességi hányás és az egyéb igen kellemetlen terhességi tünetek miatt. Persze az is sokszor eszembe jut, hogy milyen nehéz egy csecsemővel. Ha megteheted, akkor várj addig, amíg igazán akarod a gyereket.
2016. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te meg ne szulj.
2016. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
23%
Szerintem normális ember nem is akar magának gyereket. A buták meg gyerek után jönnek erre rá és tiszta idegroncsokká válnak pár év alatt.
2016. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Akkor vallaltunk gyereket, amikor mindketten nagyon vagytunk ra. Jo, hogy igy tettunk, mert nem az a leteszem-elalszik tipusu gyerek. Rengeteget cipelem, ejszaka sokat ebred, igeny szerint szoptatom, amit lehet, megteszek erte. Imadom, a mindenem. Az elmult honapok nehezsegei, kialvatlansaga es egyebek mellett sem volt olyan gondolatom, hogy megsem szeretnem. Olyan igen, hogy jo lenne azt csinalni, amit szeretnek, de ez az idoszak most masrol szol, es (reszben sajnos, reszben szerencsere) elmulik.
2016. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem, ha így érzel jegeld a gyerektémát, ne próbálkozz!

Nem viccből mondják, hogy éld ki magad, mielőtt belevágsz.

2016. dec. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nics várni valóm, a doki mar tavaly kerdezte, hogy nem kezdunk bele? 30% al gyorsabban öregszik a mèhem ès a petefèszkeim, mint kellene. Azon a plusz 1-2 èven ne múljon. Inkabb legyen előbb , mint soha. Èn várnèk mèg 1 èvet! De azon ne múljék. Addig is èlünk " teljes gőzzel"!
2016. dec. 25. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A hobbiboltos mondat viszi a palmat;)
2016. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hogy èrted , mi a baj vele?

Bar tudom mi, ha lehetne dupla ennyit költenèk el ott! De imadok itthon kreatìvkodnI.

2016. dec. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!