Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat alszik mostanában 1...

Sokat alszik mostanában 1 éves babám. Mitől lehet? Vagy nem sok?

Figyelt kérdés
Kb.1 hete,mióta megkapta az 1 éves oltást( lehet,hogy nincs összefüggés), de azóta sokat alszik. Pl.tegnap este 10-től ma reggel 5-ig,evett tápszert és 6-10ig visszaaludt. 13-15ig megint aludt,és most 18kor megint kidőlt,nem lehetett Vele bírni,olyan nyűgös volt. Sírt,hisztizett,nem evett nem jó semmi.. Gondolom 19-kor kel és megint este 10-kor fog aludni. Nem sok ez egy kicsit? Elfárad lehet,mert jön megy pakol stb. Csak Félek,hátha vmi baja van..de azért eszik eleget,nem lázas stb
2016. dec. 25. 18:26
 1/4 anonim válasza:
29%
Szerintem pont jó időt alszik de szerintem ezt de rontottak el ,mert 20 órakor kellene fektetned és 8-kor kéne keltened plusz délután 14 órától 16-ig kéne még lefektetni. Így körülbelül pont úgy kijön ahogy gyermeked egy átlagos napján alszik. (Lehet kicsit több mivel éjszaka úgyis fel fog kelni párszor (szerintem) ) De szerintem egy 1 éves gyereknek 14 órát kell aludni. :D Próbáld meg erre rászoktatni , ha még ekkor is kidől napközben akkor felmerülhet , hogy igazad van az oltással kapcsolatban (ekkor feltétlen menjetek el orvoshoz, de lehet nem nem az oltással van a gond hanem valami betegség, ettől ne ijedj meg először próbáld meg az én módszeremet :D ). De ne haragudj meg rám azért mert azt mondtam , hogy te rontottad el.
2016. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl sok. Az én kisfiam 15 hós éjjel 10-10,5 órát alszik, nappal 2 részletben 3-3,5 órát. Nem időnként, ennyi az igénye. De ilyenkor van egy növekedési ugrás is, akkor is aludhatnak többet. Persze, ha gyanúsan sokat alszik az nem mindig jó de a legtöbb betegség max pár napig lappang, szóval első körben nem erre gondolnék, nálunk általában vagy már csak aznap, max előző nap vannak furcsaságok.


Jut eszembe.. Az 1 éves oltás után az én kisfiam se bírt annyit ébren lenni. A 3-4 órás ébrenléti idejéből lett 2-2,5 óra vagy 2-3 napig.

2016. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általában 9körül szokott elaludni,és reggel 8 körül kelni. Délben aludt egy hosszabbat és annyi. (kb.2,5-3 órát).. Szóval már csak 1x aludt nappal és ébren bírt maradni 4-5 órát is nyűgösködés nélkül. Mióta oltást kapott,azóta MAXIMUM 3 óra után kidől..a második válaszolótól szeretném megkérdezni,hogy: Nálatok Meddig húzódott ez? Vissza állt a hosszabb ébrenlétekre?
2016. dec. 26. 00:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam a végét,hogy 2-3 napig tartott. (Bocsi). Azért köszönöm!
2016. dec. 26. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!