Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Becsúszott a baba!?

Becsúszott a baba!?

Figyelt kérdés

22 vagyok, parom 27.

Egyutt elunk 1,6 eve es 2 eve jottunk ossze.

Szeretnenk egyszer csaladot de kesobb. Vagyis en 23-24 evesen. De becsuszott, orvosi tanacsra szuneteltettem a tabit. Erre egybol becsuszott. Megtartanatok ennyi idosen?


2016. dec. 25. 20:31
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Vagy megtartottátok? Megbántátok?

Anyagi háttèr van, egesz jol keresunk ketten.

Auto , ház van. De semmit sem tudok a gyerekekről. Ez azèrt hátràny. Most vagyok 4hetes 5 napos. Nagyon nem akarjuk elvetetni, de örökbe sem adnánk. Nem menne, igazabol orulunk. De elgondolkoztam nem korai-e. Párom örül a legjobban, ő már tavaly akart volna.

2016. dec. 25. 20:37
 2/35 anonim ***** válasza:
54%

Becsuszott, mert nem vedekeztetek. Ovszert esetleg lehetett volna hasznalni...

En soha nem mennek abortuszra.

41/N.

2016. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy nics meg Magyarorszagon az egy eves munkaviszonyom. Kulfoldit nem számítják bele. Így ha jól tudom 40-45 lenne a gyes-csp összesen. Most 59.et keresek.

Parom 160-at. Eleg lenne harmunkra havi 220.000???

2016. dec. 25. 20:45
 4/35 A kérdező kommentje:
Övszert a párom nem viseli el.. koszonom, tudom miert csùszott be. :)
2016. dec. 25. 20:45
 5/35 anonim ***** válasza:
85%

Hát nézd, ha csak 1 évet akartál már várni, akkor olyan mindegy. Ház van, autó van, pénz van, innentől kezdve nincs miért elvetetni. Bár kérdés, hogy miért szünetelted a tabit? Beteg vagy?

Adott esetben támogatom az abortuszt, de nálatok szerintem hiba lenne. Nincs akadálya a gyerekvállalásnak... mire megszületik, olvashatsz eleget a témáról, aztán majd úgyis belejössz.

De valószínűleg nagyobb trauma lenne, ha most elvetetnétek, és pl. jövőre elkezdenétek próbálkozni, de azzal a tudattal, hogy egy már lehetett volna, de kidobták a kukába...

2016. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Azert mert regota szedtem. Es a dokim masfel evente javasol 1-2 hónap szünetet! :) koszonom a válaszod!!! :)
2016. dec. 25. 21:00
 7/35 anonim ***** válasza:
84%

"Övszert a párom nem viseli el"


Szerintem ne szaporodjatok. Tudom, hogy fogy a nemzet, de a minőségre is figyeljünk oda.

2016. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
57%
A gyes+ családi csak 37.000 körül van. Közel sincs 40.000, és igen 220.000 bőven elég. Mi is kb. annyiból élünk hárman. Bár változóak az igények, de normálisan megoldható.
2016. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Persze, megtartanám, nem vagy "túl" fiatal, ha erre gondolsz. Bárki megijedhet egy kicsit a gyerekvállalástól, kortól függetlenül. Majd belejöttök. Ha az apával jó a kapcsolat, tehát jövőt terveztek együtt, tartsd meg a babát. De szerintem te már döntöttél is.
2016. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
84%

Négyen élünk kb 250ből és egyáltalán nem rosszul!

Biztos hogy nem vetetném el!


Az óvszeres dolog meg... Nálam ha nem húzott gumit a párom nem volt szex, ennyi

2016. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!