Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy reagalnatok ilyen helyzet...

Hogy reagalnatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos. Tegnap a párom szüleinél voltunk.Töluk nem kapott semmit sem a kislany,keresztszuleitol sem, akik a párom testvérei, ok is ott laknak.Tudom,hogy nincsenek olyan jo helyzetben, hogy draga ajandekokat vegyenek, de azert egy aprosagnak is orult volna a lanyom

2016. dec. 26. 13:14
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
62%
A lányodnak valójában fel se tűnt hogy nem kapott semmit. Túl pici ahhoz. Neked fáj csak. Nekem nem fájna.
2016. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
12%

Később, nyugodt körülmények között azért finoman számonkérném őket. Szerintem nem normális, hogy a saját nagyszülei és keresztszülei nem adtak semmit a babának.

A karácsony előtti időszakban illérekért lehet használt babaholmit kapni. Legalább közösen adhattak volna valamit.

2016. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
11%
*fillérekért
2016. dec. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy. Ajándékozni nem kötelező, csak lehet. Egy ekkora gyerek még fel se fogja, ha nem kap semmit.

Ti mit vittetek nekik ajándékba amúgy?

2016. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Én is igy gondolom.Tudni illik minden héten a Tescoban vannak,ott is tudtak volna venni 500ft_ert egy plusst vagy akarmit
2016. dec. 26. 13:30
 6/43 anonim ***** válasza:
60%
Akkor meg az lett volna a bajod, hogy csak 500 forintos plüss akàrmit vettek...
2016. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Tölunk interaktiv asztalkat kapott, interaktiv telefont és ruhakat. Anyukamtol pelenkat, formabedobot
2016. dec. 26. 13:32
 8/43 anonim ***** válasza:
51%
Miért akarod kényszeresen megmondani, mire költsék a pénzüket? Van olyna sajnos, hogy nem egy 500 ft-os plüss lesz a prioritás... Egy 11 hónapios gyerek meg fel se fogja, hogy nem kap semmit....
2016. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Igazából nagyszuloktol nem is vartam, de a keresztanya annyira odavolt, hogy ezt vesz azt vesz, aztan meg semmi
2016. dec. 26. 13:38
 10/43 anonim ***** válasza:
64%
Furcsállnám és lehet rosszul esne, de egy pillanatig nem éreztetném ezt velük. Az én gyerekem keresztszülei elég tehetősek, mégsem vesznek szinte soha semmit neki, de eszembe nem jutna számonkérni. Baromi kellemetlen lenne utólag és ha ezt erőltetni kell, akkor már eleve megette a fene.
2016. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!