Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sikerul babaval a tervezet...

Nem sikerul babaval a tervezett rugalmassag. Mas is volt mar igy?

Figyelt kérdés
A gyerek elott fogadkoztunk, hogy mi bizony nem fogunk begubozni. Aztan lett egy autozast nehezen viselo, meg mindig csak hordozoban, sotetben altathato, zajokra konnyen ebredo gyerekunk, aki naponta 2x eszik csak par falAtot 10 honapos korara az anyatej mellett. Igy aztan mondtunk mar le eskuvot, kozos utazast baratokkal, masra sem nagyon tudom bizni az eves-alvas miatt. Ez nem baj, mert en vagyok az anyja, persze, hogy szuksege van ram, csak az erdekelne, hogy mas is volt-e igy, es a gyerek kb. mennyi idos koraban valtozott ez meg?
2016. dec. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenhol így van ez. Nálunk még mindig tart, 10 éves és ha lebetegszik nem hagyhatom itthon egyedül csak mert állatkertbe vagy rokonokhoz vagy nyaralni készültünk a Balcsira.
2016. dec. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, én teljesen megértelek. Nekem a szülés utáni rengeteg változás közül a bezártság volt a legnehezebben elviselhető egy folyamatosan cicin lógó babával, kis lakásban, későn hazaeső férjjel. Szerencsére anyukám gyakran jött, igy volt társaságom. Azelőtt pörögtem, igy ez nagyon nagy váltás volt. Már kicsit nagyobb a babám, és már most sokkal könnyebb, ugyhogy én bizony ugy gondolom, hogy minél nagyobb a gyerek, annal könyebb vele kimozdulni. Adj magatoknak időt, hogy beálljon egy kis rendszer, es te is megtanulj alkalmazkodni az új élethelyzethez.
2016. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem fél éves koráig üvöltött az autóban, babakocsiban a gyerekem. Könnyebb akkor lett, mikor abbahagyta a szopást nyolc hónaposan, így főzelékeztünk, gyümiztünk, tápszereztünk. Kilenc hónaposan voltunk először szállodában nyaralni, és a már kialakult napirend /mikor van alvás és kaja/ miatt mindenki tudta mikor mire számíthat, mikor mi következik. pl. Vásár közepén voltunk, uzsonnaidő, előkaptam a gyümikonzervet, megetettem, és sétáltunk tovább.
2016. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen lett a második gyerekem, miközben az első kb. csak autóban aludt és akkor érezte jól magát, ha úton voltunk, jöttünk-mentünk. Úgyhogy elég éles váltás volt. Még csak 9 hónapos, így nem tudom meddig fog tartani.
2016. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Óóó amig az embernek nincs gyereke sokmindent eltervez hogy mi hogy lesz.mit hogyan fog csinálni.aztan amikor megszületik borul minden..

Szoval ne aggodj,ez a legtöbb családban igy van

2016. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!