Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba érzi ha nem...

2 hónapos baba érzi ha nem szereti az anyukája?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ mennyire hat ki az anya viselkedesere, az hogy nem szereti. A babak erzik , ha stresszes vagy, meg úgy összesegeben a negativ "energiàkat".. de nem èrtek ehhez annyira (mèg)

30hkm

2016. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Minden rezdulesunket tudja, ha sirsz, ha nevetsz, ha ideges vagy...
2016. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Aki nem szereti a saját gyerekét az minek vállalta be?
2016. dec. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Érzi! Szegény baba! :(
2016. dec. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

A legelején még én sem éreztem azt a felhőtlen boldogságot, amit sokan írnak.

A férjem semmiben nem segített, tök egyedül voltam a kicsivel. Néha együtt sírtunk.

2 hónaposan "csak elláttam", de annyira szeretni még nem tudtam. Az folyamatosan alakult ki.

Most 3,5 éves a fiunk, a férjem nagyon jó apa, a fiammal nagyon jó a kapcsolatunk, mindannyian nagyon szeretjük egymást.

Kellett idő, míg összeszoktunk, mint család, míg összerázódtunk, de most már tökéletes minden.

Ne parázz, ha nem megy minden elsőre, és valami nem olyan, mint a nagy könyvben. Majd alakul.

2016. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem érzi, nagyon fejletlen az idegrendszere, és más dolgokkal van elfoglalva, minden újdonság neki, a saját emésztése, a testének a működése. Ha nem bántod, akkor nem érez semmi rosszat, de néhány hónap múlva már sokkal nagyobb igénye lesz a szeretetre.
2016. dec. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

Olyan értelemben nem érzi, mint egy felnőtt. Az hat ki rá, hogy elmaradhat egy sor inger, amire létfontosságú szüksége van egy ilyen picinek. Pl. test-test kontakt, anya hangja, stb. Ez akkor szokott előfordulni, amikor anya pl. depressziós.

Késöbbiekben az elmaradt ingerek hatására elmaradt idegrendszeri fejlődès vezethet az ADHD-hoz például. (Dr. Máté Gábor - Szétszórt elmék)

2016. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

7-esnek:

A legkorábbi, sőt a születés előtti ingereknek, tapasztalatoknak felmérhetetlen, visszafordíthatatlan hatása van az ember fejlődésére.

Attól, hogy egy baba még szavakkal nem képes kifejezni a félelmeit és az érzelmeit, még halmozódnak benne, és meghatározzák felnőtt életét.

2016. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
8-asnak! Én is ezt írtam csak más szavakkal.
2016. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a pszichés oldala, amit te mondassz. Jelentős ennek a biokémiája is. Pl, ha anya stresszel a terhesség alatt, az anyában a stressz hatására termelődő biokémiai anyagok gátolhatják a magzat idegrendszerének fejlődését. Emellett a magzat gondolom érzi is, hogy anyuka szorong, ideges, szomorú, stb.
2016. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!