Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vallalnatok ujabb...

Mikor vallalnatok ujabb gyermeket iszsz, egyuttalvo, hordozva altathato,2-6x ebredo gyermek melle?

Figyelt kérdés

10 honapos a babank, igeny szerint szopizik napi rengeteg alkalommal, a csatos hordozoban magamon tudom csak altatni nappal, kulonben joval elobb ebred, es nyugos, ejjel mellettem alszik, es mikor ebred szopizva, vagy ringatas utan alszik vissza. Nagyon mozgekony, mar egy-ket onallo lepesnel tartunk. Eljatszik szepen egyedul, de ezt leszamitva nem az az eszik-leteszem-alszik tipusu gyerek.


Tobb gyermeket tervezunk, eredetileg kis korkulonbseggel, de mivel tavol elunk a csaladtol, jol at kell gondolnunk. Volt/van esetleg valaki hasonlo helyzetben? Mikor vallaltatok masodikat?


2016. dec. 28. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor normalizálódik a helyzet!
2016. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Látszik a leírtakból, hogy sokat kellene vele foglalkozni. Én biztosan várnék 1,5 éves koráig, és úgy vágnék bele egy terhességbe. Megérdemli a gyereked a figyelmedet!

Mellesleg, lehet nem azon baromi szerencsések közé fogsz esni, akiknek semmi terhes tünetük sincs, de én konkrétan mindkét terhességemnél 4 hónapig annyira émelyegtem, szédültem és hánytam, hogy nem tudtam volna tisztességgel egy ilyen pici gyereket ellátni.

2016. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Kb. akkor, amikor a 2 havonta kórházba kerülő, pluszban gyógytornára szoruló, anyagilag 2-3 gyereket kitevő picur mellé. Soha.
2016. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

3# túloz nem enyhèn..

Sztem, ùgy 1,5-2 èv múlva. A kisbabádnak most kell a figyelmed, amit egy kisteso nagyon elvesz

Foglalkozz most vele

2016. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Ket ev mulva.
2016. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Amikor úgy érzed, hogy birod a kettőt. Én lehet kivárnam a masfeleves kort es akkor latod, hogy alakul.
2016. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%

Miért túloznék, 4-es?

Van olyan gyerek, aki mellé egyszerűen nem kell testvér, mert önmagában elég.

Kettőt terveztünk, de egyke marad.

A kérdező gondolhatja nyilván máshogy, neki legalább egészséges gyerek jutott.

2016. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Most rogton.


Mivel a ket ev mulva valaszom pillanatok alatt 0 lett;))))

2016. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Nem pontoztam le senkit, nem azert jovok ide, hogy levezessem a frusztraciomat :D


Hat egyelore meg a szopi miatt amugyis odebb lenne, csak erdekelt kivulallok velemenye is. Egyelore mi is ugy gondoljuk, hogy korai lenne.

2016. dec. 28. 16:22
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
4# a kerdezot nem a Te helyzeted segìti ki.. hanem , hogy Neki mit tanàcsolunk. Bőven lehet kulonbsèg a Tièd es az Övè közt. :) :)
2016. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!