Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adél, Léna, Dalma vagy Alíz?

Adél, Léna, Dalma vagy Alíz?

Figyelt kérdés

2016. dec. 28. 13:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Léna.
2016. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Adél, Dalma

Alíz is szép, de felénk nagyon sok van(Bâcs kiskun)

2016. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Adél vagy Dalma. A Léna baromi unalmas már. Nagyon sok kismama adja. A Hanna utódja lesz szerintem. Pedig annyira nem szép egyik sem. Alíz is elmegy. Inkább ez, mint Léna.
2016. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%

A Dalmarol nekem a dalmata jut eszembe, nem túl szimpatikus ez a név. A Léna nekem túl új, vagy idegen, nem is tudom, olyan furcsa, szóval szép de én nem adnám a gyerekemnek.

Nálam egyértelműen az Alíz és az Adél marad. Alizbol valóban lehet hogy már sok van, szerintem az Adél szerencsésebb választás :)

2016. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Az utolso valaszolonak minden nev unalmas. Csak egyszer irna mar meg az o gyerekenek, ha van egyaltalan, a nagyon szep, kulonleges, egyedi nevet.
2016. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Alíz
2016. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
Léna
2016. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
45%
Egyik sem tetszik. A Léna oroszos, tudod, van az a dal... A többi meg nagyon komoly. Persze ez csak az én véleményem, ne harapd le a fejem érte! A neten keresgélhetsz még anyakönyvezhető női neveket, ha kislányod lesz! Régen még csak az utónévkönyv volt. A név kiválasztásánál vedd figyelembe a vezetéknevet /ne legyen nyelvtörő együtt kimondani, ne adjon ki együtt más értelmezést, úgy általában jó legyen a hangzása/, esetleg a származást /hagyományos magyar vagy nemzetiségi család/, esetleg a név jelentését. Adhattok két utónevet is a gyereknek, akkor még az a lehetőség is megvan, hogy idősebb korában választhat, hogy melyiket használja.
2016. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Én már kikészülök ezektől a csodás nevektől, lehet mazsolázgatni... :DD

2016. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Adél, Dalma szerintem nagyon csúnya nevek, nekem nem tetszenek egy kicsit sem. Léna szép, csak a szomszéd kutyáját is így hívják, ezért ő jut eszembe róla. Én az Alízra szavazok.
2016. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!