Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eldobható "olcsó" pelenka?

Whiteangel007 kérdése:

Eldobható "olcsó" pelenka?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a nem márkás eldobható pelenkákról? Pl.: dm-ben vagy rossmanndan kapható vagy a netes kimértről? Melyik jó amiből nem folyik ki és viszonylag olcsó?

2016. dec. 28. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk nem vált be csak a Libero vagy a Pampers.
2016. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A facén van, százával viszik. Akkor csak jó lehet.
2016. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pamperst használt 15 hónapos koráig. Kiróbáltuk a dm-es junior plust, hibátlan. Nekünk bevált.
2016. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a dmes és a rossmanos is bevált. A dmeset használom most mert gumis a dereka.
2016. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. Nekem például bevált a Tesco-s, a Lidl-ös, de az Aldi-s és a kimért nem. Másnak meg az jön be. Vegyél próbaként bármelyikből egy lehetőleg nem túl nagy csomagot.
2016. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Pampersről váltottunk dm babylove pelenkára és bevált a müllerben kapható is egész jó. Rossmanosat nem próbáltuk és márkát sem.
2016. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Születése óta netes pelus van rajta.

[link]

Mindig innen veszem, tökéletesen elégedett vagyok. Első gyereknél még nem volt internetem, akkor Liberót vettem. Most már örülök hogy van olcsóbb és jó alternatívája.

2016. dec. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nagynál az olcsó volt,ami 100db 4300, vagy rossmann sajátmárkás.

Most a kicsinek pampers van,nincs kedvem várni az olcsóra,hogy na most üljek itthon,mert hozzák.

A mülleres is bevált a nagynál,ő éjjelre egy éve lett totál szobatiszta. De erre nincs müller,a picinek meg még több pelus kell.

Libero is volt,neü vált be egyiknek se. Még van egy csomag itthon,majd megpróbálom még,de nem fűzök sok reményt hozzá.

A lidl ös se vált be.

Szóval a 100-as,úgymond no name-ek is jók,csak én lusta vagyok rendelni. Igaz ep kártyára vehettünk,amit akartunk és bármekkora összegben (szüleim ajándéka volt,mert amúgy se tudnak annyit elkölteni,amit nekik a cég kérés nélkül ad), igy sok pelust és egyebet vettünk,de ott csak libero meg pamperst lehetett (gyógyszertár).

A nagynál sokféle volt próbálva. Az auchan se vált be,a szines tesco jo,csak vastag. A pampers kiderül majd,hogy ezzel az új rétegzéssrl milyen,mert a nagynak mászásnál a combja közepén lógott pisisen már.

2016. dec. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáltuk a lidl pelenkáját, de a belső gumirozása nem volt jó, teljesen bevágott. A dm-es a legkevesebb pisitől is nagyon pisiszagú lett, így azt sűrűbben cseréltem, ezért nem volt gazdaságos. Pamperst csak újszülött korban használtunk, nem volt vele gond. Tescós zöld csomagolásút kaptunk egyszer, elhasználtuk, de elég vastag volt. Nekünk a Libero vált be.
2016. dec. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En most nemreg kezdtem el hasznalni bababoltban kaphato 100db os pelust.

Nappalra jo,de nem bir annyit mint a libero.

Erdekes mert az elso kettonel a libero egyaltalan nem valt be,naluk a pampers volt a nyero es akkor is ez a 100 db os nappalra.

Most meg a pampers nem jo.

A nagyoknal haszmaltunk rossmanosat is,akkor jo volt,de annak mar 6 eve.

Amugy ebbol a 100 db os bol is van tobb fajta.amit mi hasznalunk az gumis.

Eloszor vettem proba kepp kis csomagot belole.

Ki kell probalni,mindenkinek mas jon be.

2016. dec. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!