Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem bir ki 3 orat meg...

Miert nem bir ki 3 orat meg eves nelkul 3 honapos fiam, masnak is van/volt igy?

Figyelt kérdés
3 honapos a fiam de 2-2.5 orankent enne de nem csak most hanem mindig.Nem bir ki 3 orat 2 eves kozott.Ha felkel akkor eszik aztan elvan 1 orat kb,aztan sirni kezd hogy almos de azt is nagy nehezen alszik el fel orara ha felkel mar ujra enne de ilyenkor meg van 1-1.5 ora legalabb.7 szer eszik egy nap.Es nem eszik csak 120-140ml hiba csinalok meg tobbet ott hagyja nem issza meg.De jo sulyban van.De este is 8 korul eszik kozbe furdes ,lefekves es 10kor mar keservesen uvolt hogy ehes.Ilyenkor ha adok neki megissza az adagot elalszik de 11 kor mr megint fent van sirva es ilyenkor megintcsak tejcsit ker azon alszik el.De nem tudom hogy huzzam nalla az idot,vagy hogy vegyem ra hogy tobbet igyon.Otlet ,sajat tapasztalat valakinek?
2016. dec. 31. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el, hogy ilyen, az én fiam is így evett , bár ő anyatejes volt, de akkor is mindig 2 óránként evett.

Felnőttek között is van, aki többször eszik kevesebbet.

Ez így normális úgy tűnik nála.


A fiam már 5 éves, és most is egész nap evős típus, nem eszik most sem sokat egyszerre. Engem ez babaként nem zavart.

Kitartás, kicsit nagyobb lesz adhatsz majd neki valami tartalmasabb vacsit, és akkor kihúzza egy ideig még. legalább éjfélig :D

2016. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne 3 óránként ennie?Ő nem egy gép, hogy óramű pontossággal egyen. Az én lányom 5 hónapos koráig 1,5-2 óránként evett (anyatej). Ő akkoriban ilyen volt, utána 3,5-4 óránként. Ne akard beszabályozni, had egyen mikor éhes.
2016. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Fogalmam sincs, hogy az enyém ilyen volt-e, mert soha nem néztem, mikor, hány órakor evett. Ha kért, kapott. Igaz, ő anyatejes. Talán pont ennek köszönhetően, mert így mindig generált magánka annyi tejet, amennyire szüksége volt.
2016. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem is nagyon néztem az időt, mikor éhes volt megetettem.
2017. jan. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan van növekedési ugrás, amikor akár 1-1,5 óóránként megéhezik a baba és többet is eszik.

Mért gond ha gyakran megéhezik? Ki találta ki ezt a hülyeséget hogy egy 3 hónaposnak ki kéne bírni 3 órát kaja nélkül? Ha éhes egyen, ennyi.

2017. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom kényelmesebb lenne a kérdezőnek, ha csak 4 óránként lenne ez a macera, nem 2 óránként.
2017. jan. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pici a gyomruk, anatomiailag ugy lett "kitalalva", hogy sokszor egyenek kevesebbet (az anyatej 60, de max 90 perc alatt felszivodik), tapszerbol sem fog tudni tobbet megenni.
2017. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!