Baj lehet vele?

Figyelt kérdés
5 hónapos lesz a lányom.hason mellkasát már kezdi emelgetni,3 hónapig kengyelbe volt csipője miatt.Hasra simán fordul.de ha ölben van akkoris majdnem mindig csak lefele néz.Nem erösek a nyak izmai? Nézelődik egyenesen is,de az a ritkább.
2017. jan. 2. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs vele baj. Ül az öledben? Egy 5 hónapos nem tudja még rendesen tartani magát. Ha meg is támasztod a hátát, ott a nyaka is. Nem is tesz jót, ölben is én inkább úgy fogtam, hogy félülő helyzetben volt és megtámasztottam a hátát. Anyukám viszont rendesen ültette az ölében egyszer mikor fél éves kor körül volt a háta se volt egyenes, a fejével is lefele nézett, én szóltam neki, hogy ezt inkább ne.

Ha 5 hónaposan hasrafordul a babád, az nagyon jó, ülő helyzetben meg nem kell lennie még!

2017. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ölben ül,sőt ha kicsit elfektetem ölben,saját maga visszahuzza magát ülésbe.már egy hónapja fordul hasra is,hátára is próbál már.vettünk neki adamo jellegü hintát,ha belerakom felhuzza magát ülö helyzetbe hasból.ez azért szerintem sem jó a kis hátának.ülést nemis erőlteti senki nála.Hason szépen tartja a fejét is,viszont alkaron támaszkodik,néha nyujtott kézzel.Mellkasát már egyre jobban emeli.De ez azért betudható a 3 hónap csak háton fekvésnek gondolom.
2017. jan. 2. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem elég masszív babám volt ekkor, bár mindig ráért 1-1 mozgással. Vidd el dévényi tornára. (ez a neve? )

ülve azért kéne tartania a kis nyakát/fejét.

2017. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!