Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azzal tönkre tehetem a gyerek...

Azzal tönkre tehetem a gyerek imunrendszerét ha 3 naponta viszem ki levegőzni? Most lesz Mri vizsgálata és ha 1 pici hurut már nem csinálják meg

Figyelt kérdés
Szelőzetek persze hosszasan olyankor beöltöztetem ,párommal attól tartunk hogy tönkre teszük így az imunját, most gyógyult ki a középfül gyuladásból és kicsit most rekedt
2017. jan. 2. 09:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
16 hónapos
2017. jan. 2. 09:36
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem semmi baja nem lesz tőle.
2017. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha minden nap kint toltene fel orat, jobbat tennel neki. Az immunrendszerenek is.
2017. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Minél ritkábban viszed ki, annál hamarabb megfázik. Főleg, ha bent 22 foknál melegebb van.
2017. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is jobb lenne,ha naponta kivinnétek levegőzni.

Akár 15-20 perc is jobb,mint a semmi.

Bár az is függ,hogy hol laktok.

Ha olyan helyen,ahol sok az autó,én mindenképpen autóba ülnék és elmennék vele sétálni egy erdőbe például,vagy bárhová ahol tiszta a levegő.

Ha tiszta helyen,akkor természetesen nem kell sehová se elmennetek;)

De ez csak az ÉN véleményem!

2017. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Azzal teszel neki rosszat , ha bent aszalod. Es nem attol lesz beteg, hogy kiviszed, hanem , hogy bent az allott levegoben van napokig.
2017. jan. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Épp így betegíted meg. Hurutot nem a kinti levegőtől kap. 1 évesen volt az enyémnek MR-je, full taknyos volt. Szívták neki közben, de nem halasztották el.

Éppen azzal erősíted az immunrendszert, ha kiteszed a kinti körülményeknek.

2017. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Mennyi ideig tartana ez? Ha pár hétig, ilyen hideg-ködös-szmogos időben, akkor nem lesz tőle baja.


Ha hosszú hónapokig, akkor árthatsz vele.

2017. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Az ég világon semmi baja nem lesz, hisz nem pincében tartod. Szellőztetsz is.


Ez csak vmi hülye berögzött megfelelési kényszer az anyukák közt, hogy ha esik, ha fúj, "sétáltatni kell", mintha az ablakon bejövő levegő más lenne, mint amit kimozdulva szívsz.

2017. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyel lusta kivinni. Sot. Kint is altathatod. A szelloztetes nem levegozes! Hiaba gondoljak ugy paran.
2017. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!