Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális lassan 9 hónapos...

Normális lassan 9 hónapos lányom nappali alvási szokása?

Figyelt kérdés
Két óra ébrenlét után alszik fél órát. De percre pontosan, nem többet. Ébren tartani nem lehet, mert dörgöli a szemeit és iszonyú nyűgös, nagyon álmos, nagyjából 3 perc alatt elalszik az ölemben. Így, mivel 5x eszik egy nap, gyakorlatilag minden 2 étkezés közt alszik egy kicsit. Általában nem sírva ébred, de van, amikor látom rajta, hogy nem volt elég ez a fél óra és álmos még, de visszaaludni meg nem akar. Meg fog ez változni magától? Ilyen korban már ha jól tudom 2x kellene aludnia hosszabbakat. Tehetek valamit? Vagy hagyjam, majd kialakul?

2017. jan. 4. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy kellene. Még a majdnem 1,5 évesem is van hogy 2-szer alszik, hiába 1-szer "kellene". Bízd rá!
2017. jan. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd kialakul! Az én kislányom amikor 9 hónapos volt, szintén fél órákat aludt. A védőnőt is megkérdeztem erről, mondta majd át fog alakulni, hogy egyszer alszik egy nagyobbat. 11 hónapos lesz a picim és 1-2 hete alszik 2-szer 1-1,5 órát nappal. Szerintem nálatok is ki fog alakulni.
2017. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!