Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove (DM) pelusról mik a...

Babylove (DM) pelusról mik a tapasztalatok? Mennyit bírnak? Zöld Pampersnél mennyivel gyengébb a minősége?

Figyelt kérdés
Főleg 4+, vagy 5 méret érdekelne. 😊
2017. jan. 4. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igaz mi még csak 3-asat használunk, de szerintem a Babylove semmivel sem gyengébb, sőt jobb is mint a Pampers.


Éjjelre mondjuk Liberot adok rá, mert az a tuti, szerintem az bírja a legtöbb nedvességet felszívni és elől sem ázik át a 8-10 óta alvás alatt. Nappal van rajta Babylove, mert akkor értelemszerűen gyakrabban tudom cserélni.


Annyi hogy a Babylove anyaga kicsit merevebbnek tűnik, így mozgásnál lehet kicsit kényelmetlenebb. Egyébként igen jó minőségű és sok nedvességet felszív, száraz is marad sokáig az érzete.

2017. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sokkkkkal jobb a pampersnél!
2017. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt használjuk már jó ideje 5 méretet és a nagyon de nagyon bejött. Még anyatejes volt amikor lecseréltük a pamparst mert mindig kifolT a kaki meg a pisi.. de ebből a pelusból nem .... a kistesónál is maradunk ennél..
2017. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az 1est próbáltam és nagyon nem jött be.
2017. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊
2017. jan. 5. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy mennyivel gyengébb??? :D Inkább mennyivel jobb :D ég és föld, ikreim vannak s mindkettőnél magasabban jobb lett a DM-es mint a pampers
2017. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is, aranyos vagy! Azóta már vettem és nagyon-nagyon meg vagyok elégedve én is vele!!!! :))))
2017. jan. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!